portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Wg. mnie apteki stacjonarne to przeżytek

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Niektórzy myślą czy apteki online są właściwe. Mogę stwierdzić, że są bardzo dobre. Nawet nauczyłem moją mamcię używania takiej apteki. Zawsze narzekała, że musi jedynie wychodzić po leki, a ma kłopoty z kolanami. No więc odnalazłem dla niej sposób. Wystarczyło, że w przeglądarkę wpisała słowa apteka internetowa w Starogardzie Gdańskim i znajdowała ekstra rzecz. Ogólnie mogła wystukać cokolwiek, jak nawet apteka internetowa Gdańsk. I znajduje się mnóstwo propozycji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Apteki sieciowe to super rozwiązanie dla bez liku osób. Wiem o tym z własnego doświadczenia. Jestem na wózku i nie zawsze miałam prosty dostęp do apteki. Więc zakupy przez sieć to dla mnie ratunek. Szczególnie, że nie istotne z jakiej apteki to weźmiemy. Ostatnio znalazłam świetną aptekę wysyłkową z Pruszcza Gdańskiego. Zakupiłam tak leki i po pięciu dniach były u mnie. Dodatkowo gadałam z koleżanką przez telefon i ona wspomniała, że pod słowami apteka Kwidzyn odnalazła też super aptekę na aptekigemini.pl/lokalizacja-aptek/tczew/ Takie coś to doskonała. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Co niemiara osób zamawia leki poprzez apteki internetowe. Upraszczają one nasze życie. Ja dawniej zawsze jeździłam do punktu aptecznego w Tczewie, ale czasami było tak, że nie mogłam pojechać i nie mieliśmy leków. Aż w końcu któregoś dnia wpadłam na ciekawą reklamę zatytułowaną apteki Brodnica. Dzięki temu poznałam zamawianie w aptece online. To było świetne. W tej chwili nie musiałam się martwić, że zabraknie mi leków, ponieważ w terazi mogłam coś zakupić w sieci. : )

Post Reply

Page: 1