portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Nałogi etc.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Mam taką rzecz: moja bratowa od wielu lat próbuje zwyciężyć z alkoholizmem. Wizytowała wiele jednostek rehabilitacyjnych, ale to na jej nieszczęście jej nie wyleczyło. Szperałam w różnych panoramach firm, wklepując w przeglądarkach efektywna terapia uzależnień oraz detoks alkoholowy, jednak wszystko co wyszukałam to z grubsza dyskusyjna impreza. Poratujecie mnie? Czuję się od jakiegoś czasu bardzo wyczerpana… Do przeczytania!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Terapeutyczne ośrodki dla uzależnionych to sprawa którą jakiś czas temu przerabialiśmy w naszym domu. Nam po wielu latach udało się ten problem rozwiązać. współuzależnienie to niezbyt banalna problematyka, więc nie mam zamiaru opowiadać szczegółów, bo każdy wie jak sprawa wygląda. Polecam przewertować kilka portali w Bingu, a z pewnością pojawi się coś odpowiedniego. A was co męczy? Na koniec: trzymam kciuki!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Sęk w tym, że tak to obecnie wygląda, że trudno namierzyć fachowy ośrodek sanatoryjny. Doświadczyłem tego na własnej skórze, gdy jakiś czas do tyłu próbowałem gdzieś kumpla zarejestrować. Reklamówki typu choroba alkoholowa? Linki szybka terapia alkoholowa? Tragedia. Finalnie za każdym razem okazywało się, że mam do czynienia z grupką zwykłych dyletantów, uskuteczniających okradanie postronnych.

Post Reply

Page: 1