portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Urlop połączony z pielgrzymką - gdzie jechać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Cześć! Pragnę, aby przyszłe wakacje były najlepsze! Pragnę nie tylko odpocząć, ale również przeżyć niezapomniane chwile. Więc postanowiłem się przypatrzyć bardziej szczegółowo kwestii pielgrzymki samolotowe. Wyszukałem kilka propozycji wartych zainteresowania, lecz nie jestem właściwie do nich przekonany. Stąd stawiam pytanie: jakiego typu miejsce na urlop z pielgrzymką polecacie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Każdy, kto chciałby wyjechać na kapitalną wyprawę, powinien skorzystać z oferty jakiegoś popularnego biura. Obecnie jest sporo piekielnie interesujących ofert. W ostatnim czasie wyszukałam broszurę, gdzie był umieszczony napis: pielgrzymka do lourdes, i możliwe że wyjadę w to miejsce.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Lada dzień wyjadę na jakąś kapitalną pielgrzymkę. Przypuszczalnie zabiorę ze sobą mojego faceta. On nieustannie pracuję, dlatego też odpoczynek mu nie zaszkodzi. Doskonałe oferty odszukałam w dziale online pt.: Fatima pielgrzymka.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Na pewno kapitalnym sposobem na wakacje jest obóz. Ja swego czasu odnalazłam piekielnie ciekawą propozycję w dziale online pt.: wyjazdy grupowe, i wówczas zdecydowałam, że wybiorę się na taką kolonię. Obóz był organizowany przez doceniane biuro Mediterraneum. Biuro proponuje szalenie duży wybór kolonii. Oferta jaką mi przedstawiono, świetnie spełniła moje potrzeby. Biuro jest obecne na rynku już bardzo długo, dlatego też posiada znaczne doświadczenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Udało mi się podjąć decyzję o celu wyjazdu i wybrałem ofertę pielgrzymki Grecja Cypr. Dziękuje serdecznie za wszystkie uwagi – również za te mniej związane z tematem. Interesujące było poznać zdanie innych. Gdy będę jeszcze miał jakiś dylemat co do urlopu, z pewnością tu się odezwę!

Post Reply

Page: 1