portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Sprzęt dla DJ'a

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
hej! co musze kupic, co by być didżejem? weszylem po sieci ale wszędzie tylko gadaja że monitor studyjny albo kolumna katywna a ja przeciez nie pwoeim co to znaczy. badalem tet taka bajera, ze wpisałem w googlach profesjonalny sklep dla dj w Poznaniu ale porady brak?! hel]!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Ostatnimi czasy do zorganizowania imprezy wybrałem wysokiej jakości monitory aktywne. Były mi niezbędne. Odnalazłem je w renomowanym sklepie DJ.PRO. Bardziej szczegółowe dane są zamieszczone w sieci. W sklepie polecają najrozmaitszy sprzęt w niskich cenach. Ja piekielnie lubię tu robić zakupy, ponieważ mają duży asortyment produktów. Zawsze tu zaglądam, kiedy jest mi nieodzowny jakiś sprzęt. Teraz tak sporo nie wybieram, bo muszę oszczędzać gotówkę, jednakże był taki czas, że wiele tutaj zaglądałem.
« Last edit by teatrapriori on Thu Nov 20, 2014 11:08 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Nowoczesne technologie powodują, iż też w świecie DJ-ów, korzystać można z co raz to lepszych i oferujących większe możliwości sprzętów. Wiem co piszę, gdyż pracuje jako zawodowy DJ już od 15 lat. I m.in dzięki temu, iż ciekawię się nowościami, mam możliwość całkowicie profesjonalnie realizować swoją pracę. W jakich miejscach szukam najnowszej generacji miksery audio oraz innego typu akcesoria dla didżejów? Przede wszystkim w sieci. Dla przykładu poprzez znajdujący się pod tym adresem djpro.pl sklep online. Polecam szczerze!
« Last edit by teatrapriori on Thu Nov 20, 2014 11:09 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Co prawda sprzęty jak np. specjalistyczny subwoofer aktywny stanowią dla mnie całkowitą abstrakcję pod względem technologii, ale bardzo się cieszę, iż dzięki takiego typu urządzeniom, mam możliwość super bawić się w klubie! Impreza z fajną i głośną muzyką to wyśmienity sposób na relaks!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Mój ukochany jest dj-em, z tego powodu ostatnio mu zamówiłam specjalistyczny powermixer. W tym momencie Adam bez przerwy tworzy nową muzę. Jest piekielnie zadowolony z podarunku. Jego praca kapitalnie spełnia jego oczekiwania.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Gdy niedawno organizowałem imprezę, potrzebna mi była nowoczesna kolumna aktywna. Obecnie mam już kompletny sprzęt, dlatego jestem zadowolony. Moja praca daje mi bez liku satysfakcji, ale jest piekielnie kosztowna. Ja zazwyczaj kupuję w Internecie sprzęt, bo to się opłaca.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Wasza synteza była wedle standardu bezcenna. Korzystając z nadesłanych url-i, postawiłam na cztery powermiksery, które mają zostać dostarczone dziś po południu. Danke szin – odezwę się po odpaleniu sprzętu :)
« Last edit by teatrapriori on Thu Nov 20, 2014 11:09 am. »

Post Reply

Page: 1