portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Kosy spalinowe w dobrej cenie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Znajomy, podkręcony jak Piotr Kraśko, zapodał mi pocztę z tyułem kosy spalinowe i nastukał, że pewnie za chwilę kupi, bo normalnie nie może wytrzymać. Nie wiem, po kiego mu przed zimą spalinówa skoro wykluje się pare kumulusów i trawa pójdzie do piachu. Niestety gościowi można gadać... Patrząc inaczej rzeczywiście cena niska i może by to miało sens, gdyby za parę miechów się tym pobawić, a ten pasibli sprzeda za kilka dni.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Luzu trochę, bez przesady. Może by tak się zająć czymś istotniejszym niż wylewanie oczywistych oczywistości gdzie popadnie? Kurde ludzie odpalcie sobie ebay czy wyszukiwarkę, wyklepcie odśnieżarek i koniec pieśni. Też mi pokolenie…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
JA natomiast opowiem wam budującą historię. Znalazłam dla chłopaka konkretna pilarkę w sklepie w sieci sprzedawcy Victus-Emak. Zlecenie załatwili z marszu i chłopina zdążył nawet rzutem na taśmę zrobić swoje przed jesienną słotą. A ile miał radochy :) Jak w przyszłości będziemy wybierać takie sprzęty, bezsprzecznie zalogujemy się na ich witrynkę, żeby po próżnicy sobie nerwów nie psuć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
W sieci można znaleźć całą masę dużych obniżek tyle ze musicie pare minut poklikać. Ja za nic nie rozbijam sie po samach bo taka przyjemność mnóstwo pieniędzy kosztuje. Wlaczam smarta i se patrze, a zaraz mi dostarczają pod drzwi :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Jak nadchodzi slota, do marketu wypada cwalowac i szukac upustow, bo zawsze cos ciekawego wystawią. Ja 2 lata temu zauwazylem afisz: odkurzacze do liści i z farta dalem rade wziąć z wystawy :D Teraz bym celowal w fajowa pile mechaniczna tyle ze do tej pory w zadnym katalogu mi się w oczy nie rzucila. Podsuniecie mi sensowny adres z opłacalnymi rabatami? Byloby spoko gdyby jakiś cwaniak dostukal tez kilks low odnosnie recenzji.

Post Reply

Page: 1