portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Zastępstwo za motor

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Witam forumowicze kochani, zmotoryzowani i niezmotoryzowani :) Poszukuję kogoś kto wynajmował juz auto na wyjazd o charakterze rodzinnym i mi powie ciutkę wiecej o tych auto wypożyczalniach.Nie mam pojęcia na przykład czy to jest rzecz opłacalna. Kiedyś najistotniejszy był dla mnie mój motor Yamaha lecz zdarzył mi sie wypadek i teraz w moim garażu nie stoi juz motor. Wynajem samochodów na terenie Poznania prowadzi parę wypożyczalni i najchętniej zyskałbym troche informacji o każdej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Wypożyczanie samochodów to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zepsuje się samochód, a potrzebują wozu. Dla mnie także. Wiele razy zdarzyło się tak, że moje autko się popsuło i musiałem wypożyczać inne, ale to pozwoliło mi na to, że nie musiałem zmieniać moim planów. A wszystko dzięki pewnej stronie online car-way.pl , która należy do spółki Carway. Najlepsza firma proponująca wynajem pojazdów po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nim wiemy, że otrzymamy bezpieczny oraz wygodny samochód na wypad rodzinny. Polecam serdecznie. : D
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Kiedy mi psuje się pojazd, a posiadam plany to zawsze biorę auto od brata. Więc dla mnie problem jest rozstrzygnięty. Kiedyś dowiedziałam się, że wynajem samochodu zastępczego w Warszawie to ciekawe rozwiązanie. Możliwe, nie korzystałam, ale kto wie może któregoś dnia skuszę się. Na razie wychodzę stąd. Radźcie sobie sami!

Post Reply

Page: 1