portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Interesuje mnie Wasza opinia

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Witajcie! Mam problem. Otóż sprawa wygląda tak, że od pewnego czasu nie mogę sobie poradzić z finansami w mojej spółce. A nie stać mnie na doradcę finansowego. W tej sytuacji mój przyjaciel zaproponował mi, żebym skorzystała z wskazówek doradztwa podatkowego. Interesująca propozycja, ale jeszcze nie korzystałam. Ciekawa jestem Waszych opinii. A Wy jak sobie radzicie z kłopotami podatkowymi w firmie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Problemy dotyczące finansów w zakładzie mogą mieć rozmaity charakter. Wiem coś o tym bowiem w firmie gdzie pracuję tak właśnie było. Sporo zmienia skonsultowanie się z ekspertem od porad podatkowych. Żeby konkretna firma należycie prosperowała trzeba pomyśleć o wszystkim. Na sukces finansowy składa się sporo różnych czynników. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Prawdopodobnie kryzys światowy dotyka różnorodnych gałęzi gospodarki, w tym też i mojej firmy. Ciągle brakuje w mojej spółce środków finansowych na najistotniejsze potrzeby. Jakiś czas temu zabrakło nawet funduszy na wypłaty dla pracowników. Obawiam się, że zaczną się strajki, bądź hurtowo zaczną się zwalniać. Niestety, nie mogę wziąć następnego kredytu, z pewnością bank mi go w ogóle nie udzieli. Często w trudnych przypadkach pomagała mi kumpela, która jest zatrudniona w  biurze rachunkowym w Ławicy, jednak teraz już tam nie jest zatrudniona.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Tam gdzie pracuję robi się sporo dość skomplikowanych rozliczeń, a zatem szef zmuszony był przyjąć dużą liczbę osób do prac typu administracyjnego. Wiem jacy doradcy podatkowi w Poznaniu oferują usługi, bowiem współpracujemy z ekspertami tego rodzaju. Ekspert to jest ekspert, ktoś taki nigdy źle nie doradzi. To są zwykle świetni analitycy, umieją odpowiednio oszacować stan bieżący i trafnie prognozować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Kurde mam już dosyć tej firmy, w której pracuję, nie dość, że bez przerwy brakuje funduszy na wypłaty to do tego strasznego mam przełożonego. Słuchajcie, wkurza mnie na maksa! A jak czepia się byle czego! Już chyba nie wytrzymam tutaj dłużej! Pensji to również nie jestem w stanie się doprosić na właściwy termin! Stanowczo powinnam zmienić zakład pracy. Już kiedyś byłam w jednej spółce, i już miałam wejść do pomieszczenia, gdzie był napis Porady podatkowe na wysokim poziomie jednak stchórzyłam : ( 

Post Reply

Page: 1