portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Stylowe dekoracje ogrodów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Co niemiara ludzi kusi się na stylowe dekoracje do swoich ogrodów. Ogarniam to ze swojego przykładu. Jak rok temu chcieliśmy coś uczynić z naszą działką, to powstał ładny ogród. Wraz z partnerką stworzyliśmy unikatowe ozdoby. Najpierw zajęliśmy się naszym kątem i wzięliśmy do niego oryginalne i żywe dekoracje pomieszczeń. Nie lubiłem dużej zieleni w domu, ale to wyglądało ślicznie. Oprócz tego zdecydowaliśmy się ozdobić nasze wielkie ogrodzenie. Mój znajomy pokazał nam parę rzeczy. Zaciekawiła nas stylowa zielona ściana z roślin. Wzięliśmy. Stwierdzę, że obecnie nasz ogród wygląda ładnie. ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Na pewni w ogrodzie warto posadzić aromatyczne świeże zioła. Uważam, że one mogą być nieocenione w dodatku w kuchni. Ja swego czasu miałam przeróżne zioła, natomiast obecnie mam ich odrobinę mniej. Mi bardzo się podobają estetyczne pionowe ogrody. Uważam, że one prezentują się świetnie. Możliwe że lada chwila sobie zrobię taki ogród. Jednakże na razie nie mam kapuchy na takie przedsięwzięcie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Istnieje co niemiara sposobów na ozdobienie ogrodu. Przyznam szczerze, że o dużej liczbie nie śniłam. Od długiego czasu byłam fanką kwiatów, jak też ziół. Dlatego zamarzyło mi się, by posiadać u siebie w mieszkaniu kompozycyjne zioła w doniczkach. Początkowo mój narzeczony nie był szczęśliwy, gdyż myślał, że tylko z tego będzie brud, lecz po czasie przekonał się, gdyż zapach szedł po całej chacie, a zioła kreowały kompozycje w kuchni. Był zadowolony, więc pragnął dać więcej zielonego i wymyślił, że wykonamy sobie na ścianach ogrodu oryginalne ściany zielone. Stwierdzę, że to prezentowało się przepięknie. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Teraz odnajdziemy co niemiara rozwiązań na dekorację ogrodów. Popularną rzeczą wśród ludzi sa niebanalne i stylowe dekoracje ścian. Przyznam szczerze, że wpierw nie podobał mi się taki pomysł, ale po zastanowieniu się przekonałam się. Na dodatek pragnęłam zrobić coś szalonego i w swoim mieszkaniu zamieściłam dekoracyjne pionowe ogrody wertykalne. Wyglądało to ślicznie. Jednak nic tak nie radowało, jak reakcje moich najbliższych, którzy byli zaskoczeni taką dekoracją. Obecnie mój dom prezentuje się całkowicie inaczej, ale przyznam, że prezentuje się przepięknie. ;)

Post Reply

Page: 1