portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Problemy ze snem wyleczone

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Istnieje mnóstwo pomysłów na zlikwidowanie problemów sennych. Rok temu posiadałam taki dylemat. Najpierw ignorowałam to, tłumacząc, że jest gorąco itp. Po czasie było to przygnębiające. Straciłam na wadze, byłam przemęczona. Mój narzeczony dbał się o mnie, dlatego w Internecie wystukał hasła sposób na bezsenność. Takim sposobem wiedział jakie są typowe przyczyny bezsenności. Zgadza się. Miałam duży stres w pracy i cały czas o tym myślałam, co robiło, że nie mogłam spać. Nikodem znalazł od ręki specjalistę i zawiózł mnie. Od tamtego momentu nie mam problemów ze spaniem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Mnóstwo społeczeństwa ma kłopoty ze spaniem. Ignorują sygnały, które mocno informują ich o kłopotach. Jeszcze trzy lata temu sam łaziłem jak cień. Co chwilę wymęczony, niewyspany. Przez tę sprawę rozleciał się mój związek. Wreszcie zaczaiłem, że coś się stało. Odnalazłem specjalistę, którego podstawowym rozwiązaniem kuracji była terapia behawioralno-poznawcza. Wpierw nie dostrzegałem zmian, lecz z chwilą zauważyłem, iż są to sprawdzone sposoby na bezsenność. Któregoś dnia wybrałem się do spania. Zasnąłem. Obudziłem się następnego dnia. Od tego czasu nie mam problemu ze snem. :D
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
W obecnych czasach multum ludzi miewa zaburzenia snów. Ogarniam to ze swojego przykładu, bo jestem na etapie leczenia. Początkowo uważałem, iż to nic złego, lecz po czasie jak zasłabłem ze zmęczenia wiedziałem, że powinienem się zbadać. W Yahoo wpisałem słowa poradnia zaburzeń snu. Tam odnalazłem lekarza, który pomagał ludziom z permanentnymi problemami ze snem. Zapisałem się. Od dwóch tygodni zasypiam normalnie. Czuję się wyspany i szczęśliwy. Nareszcie zacząłem funkcjonować. Od razu mówię, że jak się ma problemy ze spaniem, to powinno się pójść do terapeuty. On nas uratuje.

Post Reply

Page: 1