portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Jak uniknąć problemów finansowych w firmie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Witajcie! Potrzebuję rady. Otóż od kilku miesięcy prowadzę firmę. Wszystko rozwija się dobrze, ale niedawno moja koleżanka zestresowała mnie, że obecnie tak dużo przedsiębiorstw ma kłopoty z finansami itp. Napomniała mi, że winnam skorzystać z usług z dobrego doradztwa podatkowego w Poznaniu, ale ja nie wiem czy to jest mi potrzebne. Zastanawiam się czy na przykład Wy posiadacie kłopoty finansowe w przedsiębiorstwie? Jak to ogarniacie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Co za straszne czasy! Non stop brakuje mi w firmie funduszy na różne potrzeby. Prawdopodobnie będę musiał dać wypowiedzenie jakiejś liczbie osób zatrudnionych. To dla mnie osobiście kłopotliwa sytuacja, ale cóż, nie ma drugiego wyjścia. Inaczej możliwe że zbankrutuję, a tego nie chcę, mam żonę na utrzymaniu. Ginę w gąszczu różnych przepisów podatkowych. Ciągle się coś zmienia w prawie. Tutaj można przeczytać interesujące wiadomości o podatkach. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
U nas firmie zatrudnieni są skrupulatni ludzie a zatem problemy z zagadnieniami finansowymi, pomyłki w rozliczeniach to rzeczywiście rzadkość. W gronie naszych najbliższych współpracowników znajduje się jedna z kancelarii podatkowych z Poznania Dzięki wspólnej współpracy jesteśmy w stanie działać w bardziej wydajny sposób. Precyzyjna analiza wszelkich obciążeń podatkowych jakiej podejmują się eksperci, za każdym razem skutkuje bardzo przydatnymi praktycznie wnioskami. We wszystkich zakładach pracy każdy wypełnia przydzielone mu obowiązki, lecz fachowa pomoc takiego stojącego z boku obserwatora jakiego stanowi doradca podatkowy okazuje się czymś wspaniałym. Wiem że niektóre zakłady specjalnie nawet zamawiają audyty. Aby naprawdę dobrze znać się na sprawach podatkowych trzeba wcześniej sporo się kształcić i zyskać odpowiednie doświadczenie. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Moi drodzy, problemy w przedsiębiorstwie zawsze będą miały miejsce, jak nie typu finansowego to inne, nie sposób raz na zawsze zapobiec czemuś takiemu. Na szczęście tak się składa ze można zapewnić sobie jakąś pomoc z zewnątrz. 

Post Reply

Page: 1