portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Wyposażenie w salonie sprzedaży

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Hej Wam. Zakładam salon sprzedaży i mam zgromadzone niemal wszystkie elementy wyposażenia - żeby wspomnieć tylko dwustronny plafon reklamowy. Jak uważacie, jakich rzeczy jeszcze mi brakuje? Od razu składam podziękowania za przeróżne posty!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Piszecie o tabliczkach, banerach, szyldach oraz innych przykładach reklamy – i ja także chcę coś dopisać na ten temat. Także zastanawiam się na poważnie nad własnym sklepem, zatem robię już research. Sprawdziłam, że różnego rodzaju systemy wystawiennicze oferują w e-sklepie shop.rekart.pl. To markowe systemy na stoiska, które można wykorzystać do promocji firmy. A jeśli ktoś zastanawia się nad tym, jak się sprzedać, to na pewno coś tutaj sobie przypasuje - z kompletów albo z indywidualnych produktów. Dla tych, których interesują stawki – uspokajam - nie są wysokie. Zatem chyba warto to przeliczyć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Zawieś szyld świetlny – to przecież nic trudnego. Skołuj też zresztą tablice na drzwi z blachy – to też łatwe. No i to wszystko, nad czym się tutaj namyślać? Powodzenia w prowadzeniu działalności biznesowej i starczy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Gdy kilkadziesiąt lat temu ruszałem z własnym sklepem, nie było tyle możliwości wypromowania się. Z tego co piszecie, to obecnie jest ich bardzo wiele… Tylko pozazdrościć… A ja byłem zmuszony kombinować w jaki sposób przyciągnąć klientów… A w dzisiejszych czasach dostajecie od razu gotowe rozwiązania. Ale fajnie, że branża promocyjna tak się rozbujała.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Łódź
Nono! Robi wrażenie ta wasza wiedza. Wleciałem w dyskusję na chwilę i migiem dostałem trochę wiedzy o reklamie:) A dowiedziałem się że funkcjonuje coś takiego przykładowo jak świetlne tablice informacyjne oraz BHP. Poddam ten patent kumplowi. I pomyśleć, że mnóstwo razy to widziałem w różnych firmach i nie miałem pojęcia, że taką nosi nazwę :) to ci historia…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnów
Wielkie dzięki za ważne rady - systemy wystawiennicze macie obcykane. Przekonaliście mnie, że zmierzam we właściwym kierunku. Jestem wszystkim dłużna. No to pozdrawiam ciepło!

Post Reply

Page: 1