portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Dużo problemów uzależnień

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Obecnie pojawia się dużo problemów uzależnień. Trafiłam na nawet tego rodzaju artykuł zatytułowany objawy alkoholizmu. Lecz aktualnie wiele gada się w temacie narkotyków. Dwa miesiące temu wyszło, że mojej znajomej syn jest uzależniony od amfetaminy. Babka się podłamała. Chciałam jej dopomóc, więc błyskawicznie w Internecie znalazłam ośrodek, który miał świadomość jak leczyć poważne uzależnienie od narkotyków. Od ręki zatelefonowałam tam i wysłałyśmy Michała. Obecnie nastolatek się kuruje. Toteż warto skorzystać z pomocy stosownego ośrodka. Takim sposobem można uratować każdego uzależnionego.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Przeróżne uzależnienia są ciężkie do wyleczenia. Sporo wiem o tym, bo jestem pijakiem. Trzy lata lat temu wpadłem w stany depresyjne, zacząłem dużo chlać. Aczkolwiek moja narzeczona pozostała ze mną. To za jej namową chciałem się kurować. Wiktoria odszukała w necie pewną stronę internetową, na której odnalazła rozmaite wiadomości na temat kilkustopniowego leczenia alkoholizmu w Poznaniu. W ciągu czterech dni zacząłem terapię. Od tamtego dnia nie popijam wódki, nadal jestem sprawdzany, lecz teraz jestem nowym człowiekiem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Wiele osób nie rozumie, że podąża złą drogą. Bardzo często zdarza się tak, że nie szukają pomocy. Mój przyjaciel miał problem alkoholowy. Pragnąłem jemu pomóc, lecz on był przeciwny. W necie pod hasłami przymusowe leczenie alkoholowe zdobyłem dużo znaczących danych. Tak trafiłem na ośrodek, który proponował długoterminowe leczenie uzależnień w Poznaniu. Z marszu go wysłałem. Od tamtego dnia minęło sporo miesięcy, tymczasem ja widzę dużą poprawę u Marcina. Jestem pewien, że koleś z tego się wyliże. ;)

Post Reply

Page: 1