portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Odzież i obuwie na wielką wyprawę

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Cześć! Wczoraj przytrafiła mi się świetna okazja nabycia dobrych jakościowo butów zimowych. Z pewnością są odpowiednie na wędrówkę pieszą. A w waszej opinii jaki ekwipunek warto wziąć na grudniową wyprawę w Tatry?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Okazjonalnie udaję się na górskie ścieżki, mimo, że mieszkam w pobliżu gór. Zazwyczaj przyjaciele zapraszają mnie na grupową wycieczkę. To oni obczaili skórzane obuwie turystyczne. Wszyscy członkowie z naszej drużyny mają po jednej parze takiego obuwia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Zazwyczaj nie robię zakupów, przede wszystkim unikam wybierania odzieży. Uważam, że to kobiece sprawy. Tymczasem niedawno zacząłem robić zakupy w sklepie outdoorowym. Nabyłem tam spodnie trekkingowe. Ciuchy są zrobione z dobrego gatunkowo materiału, a ponadto są lekkie, jak również rozciągliwe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Przeważnie jadę z moją rodziną na urlop w Alpy. Przed każdą wyprawą robię zakupy w sklepie turystycznym w necie. Na wakacje zamówiłam sandały. Uprzednio kupowałam tam akcesoria potrzebne na zimową wyprawę. Jestem bardzo uradowana z zakupów, gdyż zamówiony sprzęt w sklepie Rax rax.pl/ zawsze spełnia moje wymagania. Można tam kupić zarówno profesjonalny ekwipunek dla alpinistów, jak również części garderoby, a także buty dla turystów.
« Last edit by teatrapriori on Wed Sep 21, 2016 1:59 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Interesująca dysputa, wiele znalazłem istotnych rad. Ze swojej strony dopisuję okulary turystyczne w niskich cenach, ponieważ jestem zdania, że warto je nosić w czasie turystycznej eskapady. Są odpowiednie w każdą pogodę. To tyle na teraz. Udanych wypraw!

Post Reply

Page: 1