portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Praca u zachodnich sąsiadów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Witam! Moja druga połówka chce zmienić miejsce pracy. Poradziłem jej, aby spojrzała do sieci. Tam jest sporo przeróżnych ofert. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: kompetentna opiekunka Niemcy. Jednakże chciałbym się was też poradzić, czy możecie zaproponować jakąś robotę?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Obecnie dużo najrozmaitszych ofert pracy, warto odszukać w necie. Ja tam niedawno wyszukałam bardzo atrakcyjną propozycję. Znalazłam ją dzięki banerowi, na którym był zamieszczony napis: praca za granicą Niemcy. Obecnie na dniach wybieram się do Niemiec, aby opiekować się starszymi osobami. Moja przyjaciółka niedawno tam była. Powinnam stwierdzić, że co niemiara kasy zarobiła. lada chwila znowu tam się wybiera.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Teraz dużo propozycji pracy powinno się odnaleźć w sieci. Co nieco o tym wyczytałem w dziale online tj.: dobrze płatna praca opieka Niemcy. Moja kumpela była zatrudniona w Niemczech. Muszę przyznać, że była bardzo zadowolona. Obecnie czasem tam udaje się. W naszym państwie wcale nie mogła sobie odszukać pracy. Jednak znała język niemiecki, dlatego też wybrała się do innego kraju. Sądzę, że czasem należy zaryzykować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
Moim zdaniem warto zainteresować się najróżniejszymi ofertami roboty w Internecie. Ja ostatnio zauważyłem tam baner, na którym znajdował się napis: praca opieka Niemcy. Błyskawicznie spisałem sobie dla znajomej telefon firmy oferującej pracę.

Post Reply

Page: 1