portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Moja znajoma popadła w uzależnienie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 32
Location: Jędrzejów
Hej ; > Moja znajoma jest uzależniona, tymczasem ja w ogóle nie mam pojęcia, jak mogę jej pomóc. Sądzę, że z pewnością jest jej nieodzowna miesięczna terapia odwykowa kobiet. Ostatnio nawet dojrzałam w necie anons tj.: leczenie uzależnień kobiet. Ale być może wy mi również doradzicie, jak warto jej pomóc?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Aktualnie sporo uzależnionych pań wybiera się do popularnej kliniki Agnus. Tam na pewno można znaleźć rzetelną pomoc. Dodatkowe informacje znajdują się w necie. Moja ukochana miała niedawno kłopoty z alkoholem, zatem udała się po stosowną pomoc do owego ośrodka. Tam bardzo jej pomogli. Teraz wcale nie pije. Sporo osób czasami pyta się: jak leczyć alkoholizm u kobiet? Według mnie najlepiej pójść po pomoc do dobrych fachowców.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Moja laska była niedawno na oczyszczającym odwyku narkotykowym dla kobiet. To był szalenie ciężki czas, ale było warto. Ania ma w dodatku kłopoty z zakupoholizmem. Ostatnio przypadkiem odszukałem ulotkę, na której znajdował się napis: zakupoholizm terapia dla kobiet. Od razu ją zachowałem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Sądzę, że alkoholizm u kobiet, warto leczyć w renomowanym ośrodku Agnus. Wiele moich koleżanek tam uczęszcza na solidną terapię. Można tam oprócz tego leczyć inne nałogi. Moja kumpela ofiarowała mi swego czasu broszurę, na której znajdował się napis: zakupoholizm – efektywna terapia dla kobiet. Może kiedyś mi będzie przydatna ta ulotka.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Sanok
By wyjść z ciężkiego uzależnienia, na pewno warto udać się po fachową pomoc do renomowanego ośrodka. Tam proponują skuteczne leczenie uzależnień kobiet. Nieraz jest ponadto nieodzowny odwyk narkotykowy dla kobiet. Moja kumpela była dawniej na podobnym leczeniu.

Post Reply

Page: 1