portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Kto zrobi dobre zdjęcia weselne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Ja ostatnio bawiłam się na uroczystości weselnej kuzynki. Mówiła, że wynajęła pierwszą napotkaną firmę, która oferowała nietuzinkowe sesje ślubne w Krakowie. Fotosy wyszły przepiękne. Bodaj upolowała ich wpisując w necie: sesja ślubna plenerowa. Zgodzę się, iż pan z aparatem się postarał. Jak dotąd tak zaaranżowanej akcji nie widziałam. Jak sama będę wychodziła za mąż, też zamówię nam artystyczną fotografię ślubną w Zamku Królewskim.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Planujemy sobie sprawić piękną sesję ślubną w plenerze i z tego względu węszymy po pobliskich punktach obsługi. Jak do tej pory nie wyszukaliśmy żadnego fotografa z sensem. Kasia wskukiwała w wyszukiwarce zdjęcia weselne warszawa jak również wyszukana fotografia ślubna, ale wyszukiwało jej firmy z kresów naszej ojczyny. Chyba tego typu gość tutaj nie przyjedzie, nie? Zaproponujecie dobrego fachowca od ujęć? Przydałby się ktoś okazyjny cenowo i wiarygodny.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Fromborg
Wczoraj wręczono mi taką ulotkę: artystyczna fotografia ślubna nowy targ i wpadłam na pomysł. Za niedługo moja chrześnica bierze ślub i planuję jej zakupić jakiś fajny upominek. Myślicie, że aranżowana sesja ślubna w plenerze zamkowym to odpowiednia idea? Raczej do tej pory nie załatwiała tego typu kwestii, gdyż chwilowo jest zaprzątnięta magisterką, toteż nie byłoby pechowego skopiowania prezentu. Proszę o rady!

Post Reply

Page: 1