portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Akcesoria wyprodukowane z myślą o niepełnosprawnych

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Hej : ) Czy sądzicie drodzy forumowicze, że mocne poręcze dla niepełnosprawnych, są niezbędnym wyposażeniem toalety? A w co w ogóle powinna być wyposażona toaleta dla niepełnosprawnych? Od niedawna stale o tym myślę, gdyż mój brat miał ciężki wypadek i będzie prawdopodobnie poruszał się na wózku ; ( 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Gdy spędziłam urlop w Danii, prawie że w każdej ubikacji były poręcze wyprodukowane dla niepełnosprawnych, w tymże państwie naprawdę dba się o ludzi niepełnosprawnych. Czasem żałuję, że w tamtym kraju nie żyję, byłoby mi znacznie lepiej. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Nikt z nas nie chciałby z pewnością być niepełnosprawny lecz na dobrą sprawę każdy z nas potencjalnie rzecz biorąc może tego doświadczyć. Los nam przynosi i fajne i przykreniespodzianki, nalezy byc przygotowanym na wszelkie okoliczności.Sądzę że w łazience przeznaczonej dla osób dotkniętych niepelnosprawnością ruchową powinny być poręcze lecz zasadnicza kwestia to szybki dostęp do szeroko rozumianej opieki zdrowotnej. W naszym kraju mamy sporo profesjonalistów z prawdziwego zdarzenia tylko że czesto na wizyte u specjalisty trzeba bardzo długo czekać. A jeśli chodzi o uchwyty, sądzę że one wcale zbyt dużo nie kosztują. Jak już się wykonuje remont łazienki, należy uwzględnić potrzeby wszystkich członków rodziny, tych niepełnosprawnych w szczególności. Jest taki sklep, Globalsanit i ja go bardzo lubię bowiem Globalsanit oferuje szeroki wybór towarów. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Z łazienki usytowanej w moim domu korzystają codziennie aż dwie osoby niepełnosprawne wiec wiem jak powinna być przygotowana łazienka tego rodzaju.Nasza łazienka ma zielony kolor. Znaczna ilość uchwytów, to jest właśnie to. Poręcze dla niepełnosprawnych to najistotniejsza kwestia przy przygotowywaniu takiej łazienki. 

Post Reply

Page: 1