portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Znakomity sposób na interes

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Łódź
Do magazynu konieczna jest szczelna nadstawka, którą można kupić w znanej firmie ESTIDA. Ja możliwie że też otworzę swój magazyn, bo to znakomity sposób na interes. Mam trochę zgromadzonej kapuchy, zatem migiem muszę odnaleźć w necie niezbędne wyposażenie. Mój znajomy jest również zainteresowany takim interesem, więc możliwe że będzie moim wspólnikiem. Obecnie ciężko jest odnaleźć odpowiednią osobę do rozrkęcania biznesu, zatem jestem usatysfakcjonowany, że wszystko pomyślnie się układa.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 42
Location: Fromborg
Ja swego czasu odszukałam w sieci impregnowany stół magazynowy, i od razu go zakupiłam dla mojego małżonka. Według mnie to był kapitalny wybór. Robert jest także zadowolony. Powinnam powiedzieć, że odrobinę poszukiwałam tego stołu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Przykładowo do warsztatu potrzebne będą stoły do warsztatu, lecz magazyn? Ciężko orzec… Ja poszukuję właśnie pracy w magazynie, lecz jak do tej pory nic nie znalazłem. Muszę się zapytać jeszcze moich przyjaciół, możliwe że oni mi powiedzą o jakichś wolnych etatach. Moja żona już mi marudzi, czemu nie pracuję. Jednak ja stale poszukuję etatu w magazynie. Trudno jest w obecnych czasach o satysfakcjonującą pracę, jednak nie tracę nadziei, że coś odszukam.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 37
Location: Rybnik
Mój Henryk wkrótce otwiera skład handlowy, jednak nie ma konkretnej świadomości, jakie sprzęty będą mu niezbędne – orientuje się jedynie, że wynalazł świetny interes. Chciałam go wesprzeć, stąd wklikałam się na to forum, by się skonsultować. Sama wyszukałam parę niezłych sklepów estida.com.pl/14-wozki-platformowe ale nie chcę zamawiać kota w worku. Czy moglibyście mi powiedzieć, na jakie detale trzeba nam w pierwszej kolejności spojrzeć?

Post Reply

Page: 1