portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Sale w przedszkolu, czy warto?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Witam wszystkich ; ). To jak wyglądają sale w przedszkolu jest nadzwyczaj istotne, gdyż uczęszczają tam nasze dzieci. Jestem ciekawa, co wy kochani forumowicze sądzicie w tymże temacie? Warto wyszukać najlepszego producenta mebli do szkoły.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
W szkole u mojego Adasia są nauczyciele, którzy dbają o to, by sale wyglądały ładnie. Mówię wam, iż to jest zasadniczą sprawą, w jakich warunkach uczą się nasze dzieci! W szkole mojego synka były zakupione stoliki konieczne do szkoły, no teraz maluchom wygodnie się siedzi, i do głowy lepiej wszystko wchodzi ; ). Spółka Akma zaoferowała te stoliki. Pozytywną propozycję przedstawiła również firma Lajs, mają tam przystępne ceny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Za moich czasów, wyposażenie szkół było zupełnie inne. Był brak wszystkiego, kredy, odpowiednich przyborów. Jednak po co się temu dziwić, wszakże to czas pustki w sklepach. Wiem że aktualnie np. solidne tablice szkolne, są całkiem inne. Kto wtedy myślał, że na tablicy można pisać markerami? To było nie do pomyślenia. A teraz proszę. Muszę przyznać, że to nadzwyczaj komfortowe rozwiązanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Od kiedy, gdy kupiono w przedszkolu mojego Marka przedszkolne stoliki dla maluchów, mój Marek w ogóle się nie garbi, lubi tam przebywać, bo ma bardzo przyjemną opiekunkę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Ja orientuję się ze swojego doświadczenia, iż do tego, żeby dzieciakom lepiej wchodziło do głowy, istotne są szkolne krzesła z wygodnym oparciem. Wygoda podczas przyswajania wiedzy to warta podkreślenia sprawa. Rety! Jak ja się zamartwiam moim Michałem, nic mu nie chce wchodzić do głowy, już sama nie jestem pewna, czy może to wina pedagogów, czy po prostu z nim jest nie w porządku. Chyba powinnam pogadać z psychologiem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Mówię wam jak świetnie prezentuje się biblioteka w szkole mojej Doroty, książki są tam ustawione równiutko, a to wszystko zasługa mebli zakupionych do biblioteki, dzięki temu moja córcia wzięła się za czytanie. Ja chyba wolę aktywnie spędzać czas.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Jako wykwalifikowany nauczyciel i jednocześnie ojciec, powinienem zauważyć, iż porządne ławki szkolne to rzadkość. Trudno jest wyszukać spółkę, która oferuje ławki, które są dostosowane przede wszystkim do wieku uczniów. Dyrektor szkoły, w której pracuję skorzystał z oferty przedsiębiorstwa Akma. Kupił tam ławki dla jednej osoby, mówię wam są nadzwyczaj trwałe, u nas w placówce, posiadamy je klika lat, i prezentują się jakby były nowe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Moja Kasia chodzi od niedawna do przedszkola. W ostatnim czasie opiekunowie dzieci poruszyli na zebaraniu to, że stoliki i krzesła nie posiadają właściwej wysokości, maluchy bardzo się przechylały. W mojej opinii bardzo ważny jest znakomity producent, który ma w swojej ofercie niezbędne meble do przedszkola, należy go sumiennie wybrać. Moja córcia wciąż narzeka, że bolą ją plecy.

Post Reply

Page: 1