portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Potrzebuję dobrych zamienników

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Łódź
Witajcie! Sprzęt budowlany psuje się każdemu z nas i jestem przekonany że duża część z Was podobnie jak ja ma co jakiś czas problem z dostaniem tanich i dobrych zamienników. Ja zwykle potrzebuję różnych zamienników do moich firmowych koparek. Założyłem firme budowlaną i sformułowanie caterpillar 428 jest mi faktycznie bardzo dobrze znane, bo stale zamawiam właśnie takie lub podobne zamienniki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Jak zwykle ciągnik się popsuł i jestem zobligowany do przerwania pracy. Najczęściej zaopatruję się w zamianniki do ciągnika bowiem on jest już stary i co rusz zachodzą awarie. Gąsienice to jeden z najistotniejszych elementów. Jeszcze nie wymieniałem gąsienic gumowych w traktorze, lecz pewnie już niedługo zajdzie taka konieczność.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Jestem wspaniale zorganizowanym rolnikiem, Caterpillar łańcuch to jest coś czego szukam ostatnio do mojego sprzętu.Bardzo chętnie skorzystam z przekazywanych przez Was rad, zajrzę tutaj za parę godzin, jak juz ujętych zostanie wiecej wpisów. Najczęściej kupuję podzespoły do traktora, rzadko naprawiam sprzęt innego rodzaju. Ten mój stary rupieć już ledwo trzyma się kupy i tylko regularne reperacje mogą coś zdziałać.

Post Reply

Page: 1