portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Samochody na sprzedaż

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 82
Location: Płock
Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy jest może ktoś kto zajmuje się skupem samochodów używanych. Mam kilka i chciałbym się pozbyć bo nie jest już mnie stać na ich używanie. Opłacenie ubezpieczenia w trzech autach także mnie znacznie obciąża. Dlatego właśnie szukam. Próbowałem już sprzedać wystawiając ogłoszenia, ale jakoś mi nie poszło pomyślnie. Będzie mi bardzo miło, jeśli polecicie mi kogoś kto skupuje takie samochody. Są używane, co widać, ale na chodzie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 75
Location: Trzebiatów
Witaj. Zalezy co masz na sprzedaż, bo mój mąż szuka niedrogiego bmw.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 82
Location: Płock
Niestety nie mam takiego. Mam toyotę i hondę na sprzedaż. Przykro mi, że nie przypasowałem do gustu, pozdrawiam
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 58
Location: Fromborg
Witaj. na moje powinieneś znaleźć dobrą firmę. Wydaje mi się, że w internecie jest mnóstwo takich ogłoszeń, gdzie znaleźć można propozycje skupu konkretnych marek. Moim zdaniem powinieneś się troszkę wysilić i poszukać coś odpowiedniego. Pozdrawiam
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Witam. Ja kilka miesięcy temu też sprzedawałem auto. Też miałem problemy bo jak było zainteresowanie to marudzili. Wtedy się wkurzyłem i sprzedałem do skupu. To była najlepsza decyzja, bo dostałem tyle ile chciałem i nie musiałem się martwic o dalsza sprzedaż. Może ty też spróbuj, podam namiar superautomarket.pl. Powodzenia.
« Last edit by teatrapriori on Tue Sep 12, 2017 1:17 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 82
Location: Łódź
Siemanko. Ja także polecam firmy skupujące. W Poznaniu działa fajna firma SuperAutoMarket. Myślę, że dobrze chociażby sprawdzić co proponują. Może się okaże, że dadzą więcej niż niejeden kupiec z ogłoszenia. Czasami tak jest dużo korzystniej, niż się to wydaje. Na pewno próbować warto. Pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1