portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Ile zapłacę za zabiegi kosmetyczne… auta?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Hej. Przyznam, że jeszcze do niedawna nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak kosmetyka samochodu. No ale jak już się dowiedziałam, to uznałam, że czemu by nie skorzystać. Mój samochód nie jest już wcale taki najnowszy i do super świetności trochę mu brakuje. Tyle tylko, że nie wiem jakie są i jakie powinny być właściwie koszty takiego kaprysu. Widziałam parę stron z ofertami, ale ceny są bardzo rozbieżne. Ktoś coś wie w tej sprawie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Oddając auto do renowacji, nawet tej kosmetycznej, trzeba przede wszystkim wiedzieć, co się chce z nim zrobić. Musisz dokładnie porozmawiać ze specjalistą – on na pewno, widząc stan twojego samochodu, doradzi ci, co warto, a czego nie trzeba jeszcze robić. Ceny rzeczywiście są różne, ale powiem tak – czasem lepiej zapłacić więcej, niż potem żałować położonej roboty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Oj, co racja to racja. Ja swojego czasu trafiłem na naprawdę dobrą firmę, zajmującą się auto-detailingiem. Tutaj możesz sobie o niej poczytać i przy okazji przejrzeć ceny za poszczególne usługi: http://www.diamondcardetailing.pl/cennik.html . Jak dla mnie, są całkiem tani, a jakość usług stoi na wysokim poziomie. Ja tam akurat odświeżałem lakier i zajmowałem się renowacją świateł, ale na pewno świetnie radzą sobie też w innych dziedzinach kosmetyki samochodowej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 83
Location: Łódź
Fakt, firma cieszy się uznaniem (tak przynajmniej słyszałem na mieście). Sam nie miałem z nimi żadnych doświadczeń, więc nie mogę polecić, ale skoro mają tyle dobrych opinii, coś w tym najwyraźniej musi być.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 46
Location: Jędrzejów
Muszę koniecznie przyjrzeć się więc bliżej zagadnieniu. Pewno też zadzwonię do tej firmy. Obu Panom bardzo dziękuję za pomoc.

Post Reply

Page: 1