portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Na co zwrócić uwagę wybierając zaproszenia ślubne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 75
Location: Trzebiatów
Hejka, słuchajcie mam takie moze nietypowe pytanie na co zwrocić uwagę przy wyborze zaproszeń ślubnych? Zaproszenia z dodatkowa wkładką czy bez, tego wszystkiego jest tyle, ze juz sama nie wiem, moze mi cos podpowiecie co jest teraz modne?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 58
Location: Fromborg
ja na przykład zbieram zaproszenia z roznych uroczystosci nie tylko te ślubne i szczególnie podobają mi sie te robione ręcznie, podobnie jak kartki ślubne ręcznie robione, mają one swoj urok
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Wrocław
Pytasz na co zwrócić uwage? na kaligrafię ślubną, bo własnie niepowtarzalny ksztalt liter i innych detali sprawiaja, ze zaproszenie ślubne nabiera niepowtarzalnego charakteru, wejdz na writtenbyhand.pl/pl/o-nas poznasz tam zaspól który o trudnej sztuce kaligrafii wie prawie wszystko, bo to jest ich pasja. Przygotują ci zaproszenia jakie tylko chcesz, ze złoconymi czarnymi czy srebrzonymi pieknie kaligrafowanymi literkami i na ślicznym papierze, sama zobaczysz!
« Last edit by teatrapriori on Fri Mar 09, 2018 9:03 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Moze skoro nic Ci nie wpadło w oko to sama zaprojektujesz zaproszenia ślubne robione ręcznie, tzn zlecisz indywidualny projekt wedlug własnych preferencji, wtedy sama bedziesz miec unikatowe zaproszenia takie naprawdę jedyne w swoim rodzaju?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 75
Location: Trzebiatów
tak ale na to z pewnościa potrzeba troche czasu a nas czas troche goni, a kto mi takie zaproszenia według mojego pomysłu teraz zrobi?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Wrocław
Spokojnie możesz zamówić takie na stronie którą Ci podałam, normalnie na ręcznie robione zaprozenia ślubne od nich czeka sie ok 30 dni ale jak zadzwonisz i powiesz ze zależy Ci na czasie, to zrobią szybciej, polcam

Post Reply

Page: 1