portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Czeka mnie trudny okres :(

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Cześć : ) Czeka mnie ciężki okres, ponieważ przypuszczalne będę musiała się przeprowadzić. Może mi doradzicie, o czym należy pamiętać przy zmianie mieszkania w Warszawie? Bardzo proszę, pomóżcie mi. Ogromnie tym się przejmuję, w mieszkaniu snuję się z miejsca na miejsce. Nie orientuję się jak wyglądają profesjonalne przeprowadzki do warszawskich mieszkań. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Mi pomoc w szybkim transporcie w czasie przeprowadzki w Warszawie organizował mój sprawdzony kolega. Z Jurkiem przyjaźnimy się już sporo lat. Pamiętam, że kiedy byliśmy dzieciakami robiliśmy wiele kawałów. Była niezła uciecha! Przyjemnie wspominam te czasy, żałuję, że one nigdy nie wrócą ; < 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
W przeprowadzkach w Warszawie należy pamiętać, by wszystkie przedmioty zapakować i niczego nie zapomnieć. Ja w ten sposób sobie dałam radę, że napisałam listę, lecz powinnam wam napisać, że nie chciałabym znowu zmieniać mieszkania. Z tym jest więcej problemów niż to warte.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Przeprowadzka w Warszawie powinna być zrealizowana rzetelnie. Kiedy moja przyjaciółka zmieniała mieszkanie, dałem jej broszurę o nazwie: Warszawa przeprowadzki. Spółka, która załatwiała przeprowadzki była rzetelna, bo ja też korzystałem z ich propozycji. Teraz Asia mieszka blisko mnie, więc nierzadko się odwiedzamy. Możliwie, że coś z tego się narodzi : ) To bardzo ciepła dziewczyna. 

Post Reply

Page: 1