portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Szukam noclegu w Szklarskiej Porębie w dobrej cenie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 93
Location: Łódź
Ze względu na ograniczony budżet, potrzbueję znaleźć nocleg w dość dobrej cenie. Chcę zabrać żonę do Szklarskiej Poręby, żebyśmy trochę pozwiedzali pobyli ze sobą. Bo przez ostatnie pół roku trochę pracowałem za dużo i nasze relacje dość bardzo się popsuly. Gdzie znajdę nocleg w Szklarskiej Porębie w dobrej cenie? Czy znacie coś warte uwagi?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Warszawa
Jeśli chodzi o noclegi czy w ogóle jak szuka się hotelu, czy kwatery, to zawsze trzeba uwazać. Bo może się zdarzyc, ze opisy nie sa do konca zgodne z prawda, wiec warto dopytywac o najdrobniejsze szczegóły, jeśli nei chcemy mieć zrąbanego wypoczynku. To moje zdanie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 25
Location: Sanok
no jasne, że pytasz, co jest w pokoju, co jest wliczone w cenę, czy są jakieś dodatkowe atrakcje. Wiadomo, że zależy od sytuacji, a kto chce oszukać, to zawsze okazję ku temu znajdzie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 13
Location: Terespol
Jeśli szukasz jakiś sprawdzonych noclegów w Szklarskiej Porębie to możesz odwiedzić tą stronę http://super-wczasy.pl/noclegi/szklarska-poreba bo tu jest info w ogole o roznych ofertach wakacyjnych – czy to kwatery, czy noclegi. Są rozpisane ceny co i za ile, no i nie musisz latać między stronami tylko wszystko masz w jednym miejscu, wiec wg mnie fajne udogodnienie, kto np. musi zarezerwowac sobie miejsce w ostatniej chwili.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Najlepiej, żeby być dobrze przygotowanym na wyjazd. Ubranie odpowiednie, jak w góry to nie szpile żadne :P hehe a poza tym apteczka jakaś też się przyda.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 13
Location: Terespol
Mi w planowaniu pomogły super-wczasy.pl bo jak miałem ogarnąc dla całej naszej 6-stki noclegi a każdy miał inne życzenia, to wg mnie lepiej korzystać z miejsca gdzie wszystko masz spisane zgromadzone w jednym miejscu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 34
Location: Iława
Teraz wiele osób wyjeżdża do Szklarskiej Poręby noclegi tam są popularne a poza tym w ogole Polacy coraz chętniej jeżdzą po Polsce czy do Zakopanego czy nawet do Łeby, ale zalezy kto co lubi, bo nei każdy lubi morze :P

Post Reply

Page: 1