portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Pilnie! Szukam zespołu weselnego w Toruniu!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Fromborg
Szukam na ostatnia chwilę (na dobra, na za 2 miesiące, ale dobrze wiemy, że w tej branży to malutko, zespołu weselnego. Może tylko szybko wyjaśnie, czemu tak późno. Od początku chciałam ciąć koszty, narzeczony się w pełni zgadzał, bo też raczej woli, żeby nasze oszczędności poszły na mieszkanie, które chcemy kupić, a nie na jeden wieczór zabawy. Także zdecydowaliśmy się, że zamiast dużej kapeli biesiadnej weźmiemy dja, i tak wolimy bardziej nowoczesną muzykę. Problem się pojawił, jak moi rodzice o tym wczoraj usłyszeli. Oni nie będą się bawić bez myzyki na żywo! Mamy nie być skapi, bo taki chłopak z płytami to dobry na młodzieżowe dyskotegi tylko! I ostatecznie, po kłótni oczywiście wyszło na to, że oni zapłacą za zespół, byle postawić na swoim. Zgodziłam się dla świętego spokoju. Ok, mam nadzieję, że teraz nie przeczytam w komentarzach, że zwariowałam z takim terminem krótkim, tylko sensowne propozycje. Wesele będzie w Toruniu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Wrocław
Dobrze, że wytłumaczyłaś, bo właśnie chciałam po pierwszym zdaniu ci napisać, że to jest niepoważne, że jedną z najwazniejszych rzeczy na swoje wesele załatwiasz tak strasznie późno. Niestety, ale moim zdaniem to jest w ogóle niemożliwe. Wiem, bo sama jestem akordeonistką małym zespole weselnym i żadko się zdarza, żebyśmi mieli wolne terminy na pół roku do przodu…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 80
Location: Płock
Przeczytałem mojej narzeczonej i tylko pokręciła głową ;) Możesz próbować dzwonić, ale my jak się zabraliśmy podobnie póxno, to jasne, znależliśmy, ale wypadli bardzo słabo, więc nie polecam
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Rybnik
Ojej, co za ciekawa sytuacja! Nie wiem, czy to nie za szybko, jak koleżanka i kolega powyżej, ale mogę polecić na serio świetną kepelę. Ten zespół na weselach w Toruniu grywa na 100% bo tam właśnie my mieliśmy. Sprawdż i ich sobie na http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralismy/zespol-muzyczny-torun.html.U na byli idealni!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Fromborg
Weszłam na stronę i ten DejavuBand wygląda bardzo profesjonalnie, nie wiem, czy jest szansa, że mają wolny termin, raczej sa oblegani.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Rybnik
No wiesz, spróbować nie szkodzi
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 48
Location: Fromborg
Nie wierzę! Akurat im się wzcozraj jeden termin zwolnił i idealnie nasz! Ale wspaniale!

Post Reply

Page: 1