portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Relaks w Bieszczadach

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Hej : ) Wiele bym oddała, by załatwić sobie nocleg w bieszczadzkiej przyrodzie, ale zupełnie nie mam czasu. Bez przerwy wyłącznie ta praca. Muszę załatwić sobie chociaż trochę dni wypoczynku, gdyż w przeciwnym wypadku chyba zaharuję się na dobre ; ( A Bieszczady to moje ukochane góry. Jestem niezmiernie zainteresowana, czy w waszym życiu pełnią one też tak istotną rolę? Piszcie śmiało
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Ja bardziej niż aktywny relaks w Bieszczadach, wolę je malować. Fascynuje mnie ich dzikość. Załatwiam sobie nocleg w bieszczadzkich kwaterach i przybywam tu malować. Fascynuję się malarstwem od najmłodszych lat, a drugim moim hobby są książki. Mogłabym wertować je godzinami. Szczególnie pasjonuję się okresem romantyzmu, Mickiewicz to mój ukochany autor. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Mi prywatnie łażenie po górskich krajobrazach sprawia dużo przyjemności. Od kiedy pamiętam to uwielbiałam. Byłam w różnych górach w Polsce, lecz najbardziej pociągają mnie Bieszczady. Może dlatego, że spędzałam tutaj wiele czasu z moim ojcem, kiedy jeszcze żył. Zazwyczaj, kiedy mieliśmy zbyt dużo kłopotów, załatwialiśmy sobie miejsce noclegowe w pensjonacie w bieszczadach, pakowaliśmy manele i tutaj przyjeżdżaliśmy. Bardzo brakuje mi tych chwil. Mam jedynie wiarę to, że doczekam się własnych dzieci, które będą jeździły w górskie szczyty ze mną : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Bieszczady są rewelacyjne lecz bardzo też lubię jeździć na Mazury. Najpierw zamieściłam w wyszukiwarce określenie: pensjonat bieszczady, potem odszukałam odpowiedni ośrodek i od tamtego czasu zawsze jeżdżę ciągle w to samo miejsce. Jeśli odwiedzicie Bieszczady z pewnością ani trochę nie pożałujecie. Bogate w jeziora Mazury odwiedzam rzadziej, czasem też spędzam urlop w Krakowie, tam mieszka moja ciocia. Kraków pełen jest tajemniczych zaułków, jest tam dużo do zwiedzania. Na dobrą sprawę to jestem gorącą zwolenniczką spędzania urlopu na łonie natury lecz siostra mojej mamy jest mi wyjątkowo bliską osobą i dlatego bardzo lubię zjawiać się u niej od czasu do czasu. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Bieszczady to świetna rozrywka dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. Ja od dzieciaka jestem zakochany w górach. Przypominam sobie jak mój ojciec po raz pierwszy mnie zabrał w Bieszczady. To była niezapomniana przygoda. Od tamtego czasu wyjeżdżam jak tylko mam możliwość na wspinaczki górskie. W tym roku również wyjeżdżam. Wystraszyłem się, że nie dam rady, gdyż nie mogłem odnaleźć dla siebie dobrej kwatery, ale wiele się zmieniło kiedy mój przyjaciel zaproponował mi pewną witrynę sieciową Wolne pokoje w Bieszczadach Pensjonaty-bieszczady.pl, która okazała się własnością spółki Pensjonaty-Bieszczady. Postanowiłem skorzystać, gdyż ich propozycja była bardzo ciekawa. To była świetna decyzja. Polecam gorąco Pensjonaty-Bieszczady. Na pewno będziecie zachwyceni. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Ponieważ już od małego jeździłem na wakacje z rodzicami w góry, zakochałem się w Bieszczadach i obecnie bardzo często spędzam tam wakacje z żoną. Gdy już przyjdą na świat nasze maluchy, też będziemy zabierać je w Bieszczady. Chodzenie po górach rewelacyjnie odpręża emocjonalnie i pierwszorzędnie wpływa na kondycję fizyczną. Człowiek ma okazję porządnie się dotlenić. Moim zdaniem górskie krajobrazy są czymś cudownym. Nawet najpiękniejszy zachód słońca nad morzem nie robi na mnie takiego wrażenia jak widok z jakiegoś górskiego szczytu. Jeśli dostanie się w wasze ręce ulotka z określeniem: bieszczady hotel, nie czekajcie i poszukajcie fotografii dotyczących tej oferty w Internecie. Noclegi trzeba rezerwować z z pewnym wyprzedzeniem, jeżeli nie zrobi cię tego we właściwym czasie, później może nie być już miejsc.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Często loguję się na fora dyskusyjne i zawsze jestem zadowolony z podejmowanych tutaj rozmów. Muszę przyznać, że temat taniego wypoczynku w Bieszczadach bardzo mnie zaintrygował, gdyż poszukiwałem różnorodnych miejsc na wczasy. Od dawna pragnąłem pojechać w góry, ale myślałem, które miejsce najlepiej wybrać. Teraz już jestem pewny, że Bieszczady to bardzo fajny pomysł. Muszę porozmawiać na ten temat z moją ukochaną. Może uda mi się nakłonić ją na tego rodzaju wczasy. : )

Post Reply

Page: 1