portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Sieciowy marketing

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Hej! Chcę z Wami popolemizować na temat reklamy witryn sieciowych w Internecie. Mój przyjaciel myśli, że to jest ciekawy projekt na marketing sieciowy. Nawet wpisałem w przeglądarkę zwroty: jak wypozycjonowac strone i odnalazłem tam wiele interesujących wiadomości. A Wy co myślicie o pozycjonowaniu witryn sieciowych?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Regularne pozycjonowanie w dużym stopniu pomaga w rozreklamowaniu swojej firmy, nie mam najmniejszych wątpliwości. Przekonałam się o tym dzięki działalności przedsiębiorstwa mojego partnera. Gdy zaczął prowadzić swoje interesy nie istniał jeszcze net i wtedy było dużo trudniej rozreklamować się. Przypominam sobie, że wtedy nie przelewało nam się, jednakże teraz spółka lepiej prosperuje, nie mamy już takich złych wyników finansowych. A telefon do firmy, która trudni się pozycjonowaniem, wzięliśmy ze strony www takiej jak ta grupa-tense.pl . 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Poznańska agencja interaktywna - też mi temat. Mam teraz tyle spraw na głowie. W ostatnim czasie powiedziałam sakramentalne tak i czeka mnie wspaniałe życie u boku ukochanego. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Ostatnimi czasy nie za często bywam w sieci. Jako że nie mam zbyt wiele czasu. Temat właściwego pozycjonowania bloga w ogóle mnie nie ciekawi, to nie moja bajka ; ) .
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
Każdy przedsiębiorca zabiega o to by jego biznes przynosił jak największe dochody. Z pewnością dobrze jest promować własne towary i usługi w sieci bo to że posiadają znakomitą jakość nie wystarczy, muszą zostać umiejętnie zaprezentowane klientom. Uważam że świetnie sprawdza się pozycjonowanie witryn. Strony www poznańskich firm mogą pozycjonować agencje marketingu internetowego z Poznania, a warszawskich podmioty mający siedziby w stolicy. Ale zdarza się i tak że zleca się pozycjonowanie komuś z innego miasta, jeśli okazuje się to bardziej korzystne cenowo. Użytkownicy sieci nigdy nie wchodzą na każdą witrynę jaka wyświetla się jako rezultat wyszukiwania. Klikają z reguły wyłącznie na pierwsze witryny z przedstawionej listy. Z tego właśnie powodu dobrze jest zlecać pozycjonowanie witryn.

Post Reply

Page: 1