portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Wypad do Poznania

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Ja w sezonie zimowym zarezerwowałam sobie nocleg w pensjonacie w poznaniu i nie miałam najmniejszego kłopotu, by to zrobić. Wraz z przyjaciółkami zrobiłyśmy sobie mały wypad do Poznania : ) Zaplanowałam sobie, że kupię tam suknię na ślub mojego krewnego. Długo latałyśmy po galeriach handlowych, aż w końcu kupiłam piękną sukienkę. Mój mężczyzna powiedział, że prezentuję się w niej bardzo gustownie, jednak ja wiem, że powinnam odrobinę do niej stracić na wadze, ponieważ jest zbyt ciasna. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Według mnie prosto jest odszukać w zimie wolny pokój w województwie wielkopolskim. Ja żyję w Poznaniu, ale kiedyś organizowałem zjazd klasowy po 5 latach. Normalna rzecz, że nie wszyscy mieszkają w Poznaniu, więc potrzebowaliśmy pokoi. Szukałem wszędzie, aż któregoś dnia wpadłem całkiem przypadkiem na pewną witrynę internetową villamontana.pl, która była własnością hotelu Villa Montana. Zatelefonowałem do nich Zlot organizowałem w styczniu. Myślałem, że nie dam rady zarezerwować sześciu noclegów, ale byłem w błędzie, bo bez żadnego problemu je zarezerwowałem. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ceny kwater były bardzo korzystne. Przyszedł dzień zlotu, wszyscy po imprezie dotarli do hotelu. Wszyscy byli zadowoleni z obsługi itp. Po zlocie wiele osób dopytywało się, bo byli bardzo zadowoleni. Ci którzy poszukują noclegów powinni skorzystać z oferty Villa Montana. Na pewno będą zachwyceni. Polecam z czystym sumieniem! 
« Last edit by teatrapriori on Fri Dec 04, 2015 11:56 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Według mnie łatwo jest odnaleźć nocleg w okresie zimowym w Wielkopolsce. Wiele razy tak robiłem. Przenigdy nie miałem z tym kłopotów. Nawet jak nic wcześniej nie zamówiłem to napisałem w GPS tani nocleg w Poznaniu i wyszukiwał mi wiele dobrych propozycji. Nie miałem kłopotów ze znalezieniem wolnych kwater. To tylko kwestia sprytu i chęci. Uwierzcie mi, że w zimie jest o wiele prościej zarezerwować nocleg niż w okresie letnim. Przekonałem się o tym wiele razy. Nic tu dla mnie. To nie temat dla mnie. Na pewno sobie jakoś poradzicie. Powodzenia życzę! Pa!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Jeśli chodzi o teren Wielkopolski nigdy nie ma problemu z zamawianiem miejsc noclegowych podczas zimy. Warto nie tylko wybrać się tutaj by zapreznetować swoje produkty na targach, dobrze jest także zjawić się tu gdy ma sie parę dni urlopu. Szukanie tanich pokoi w Poznaniu wcale nie jest jest rzeczą łatwą, lecz mimo wszystko jak się człowiek trochę postara to uda mu się odnaleźć kilka propozycji dla siebie. Wiadomo że za niewielką cenę nie ma mozliwości zapewnienia sobie ekskluzywnego apartamentu lecz zawsze znjadzie się jakiś skromny pokoik. 

Post Reply

Page: 1