portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Organizacja wesela w Lesznie – poszukuje DJ!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Witajcie! Niedługo wychodzę za mąż, ślub i wesele odbędzie się w Lesznie, dlatego szukam fajnego DJ, który gra w tym mieście. Zależy mi, żeby potrafił zabawić gości przez całe wesele, nie tylko muzyką, ale tez jakimiś fajnymi zabawami. Znacie kogoś?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 21
Cześć, u mnie na weselu także w Lesznie grał rewelacyjny DJ. Oprócz świetnej muzyki, zorganizował wiele ciekawych atrakcji, dzięki czemu goście byli zachwyceni. Zabawa trwała do białego rana, co świadczy o nim dobrze. Nazywa się Damian Nowaczyk i z tego co wiem gra nie tylko w Lesznie, ale też w Poznaniu i Wrocławiu.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 13
Witaj! Ten DJ o którym wspomniała moja poprzedniczka jest jak najbardziej godny polecenia. Grał u mnie i u mojej kuzynki na weselu w Lesznie, a dokładnie w restauracji Ballada. Jest bardzo energiczny i potrafił zachęcić gości do zabawy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 86
Location: Płock
Hej, też mieliśmy przyjemność korzystać z usługa pana Dawida i było rewelacyjnie. Jeżeli chcesz do niego kontakt to wejdź na jego stronę internetową: http://www.imprezja.pl/dj-na-wesele-leszno.html, gdzie dokładnie opisuje zakres swoich usług. Na pewno możesz liczyć na dobrą muzykę i fajne atrakcje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Również polecam tego Pana – oprócz przebojowej muzyki, zorganizował mnóstwo zabaw integracyjnych dla gości. Jeżeli planujesz mieć dzieci na weselu to w swoich usługach też ma animacje i atrakcje dla dzieci.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Bardzo dziękuje Wam za polecenie tego DJ! Możecie jeszcze zdradzić mniej więcej jakie są ceny jego usług?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 13
Ceny są oczywiście orientacyjne, zależy od wielu czynników i tego co chcesz mieć na weselu, ponieważ ma różne dodatkowe atrakcje chociażby podświetlany wielki napis LOVE, który fajnie przystraja sale. Ogólnie cennik znajdziesz tutaj: www.imprezja.pl/cennik.html i jak widzisz ma duży pakiet różnych dodatkowych atrakcji osobno płatnych.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 91
Location: Łódź
Ja osobiście byłem na jednym weselu, prowadzonym przez pana Damiana z firmy Impresja i uważam, że rzadko kiedy trafia się tak dobry DJ. Idealnie wyczuł jakie muzyka odpowiada gościom i zdecydowanie sprostał ich oczekiwaniom.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 33
Dodam jeszcze że ma fajne atrakcje dla dzieci np. bańki mydlane – zajmują dzieci co najmniej na kilka godzin.

Post Reply

Page: 1