portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

To co ważne w seksie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
W mojej opinii bezpieczne powiększanie penisa to doskonałe rozwiązanie. Mój ukochany to zrobił, ponieważ nie umiał zaspokoić mnie podczas seksu. Obecnie jest całkiem inaczej. Z Łukaszem poznaliśmy się jeszcze podczas studiów. Najpierw dłuższy czas kolegowaliśmy się ze sobą. Posiadamy wspólne pasje, obydwoje kochamy konie. Bardzo często razem chodziliśmy, by pojeździć. Z wolna rodziła się między nami głębsza relacja. Spotykaliśmy się coraz więcej i tak zakochaliśmy się w sobie. Aktualnie mamy w planach wspólną przyszłość : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Ja niestety miałem niedużego członka, z tego powodu dla mnie doskonałym rozwiązaniem okazały się ekstendery na członka. Mój penis był dla mnie wielkim problemem. Bałem go pokazać przed moją dziewczyną, dlatego mój związek rozsypał się. Unikałem seksu jak umiałem, non top wymyślałem różnorodne wymówki. A tak naprawdę seks jest ogromnie ważny w relacji. W rezultacie Monika zerwała ze mną. Wtedy postanowiłem coś z tym zrobić i dlatego kupiłem ekstender, który ogromnie mi pomógł : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Kobieta wykończona po całym dniu w robocie. Zagląda na forum, aby troszeczkę się zrelaksować, a tutaj takie tematy. Przepraszam, ale co ja mogę powiedzieć o naturalnym powiększaniu członków? Nic a nic, ponieważ nigdy nie fascynowałam się takim tematem! Z resztą sądzę, że nie powinno się rozmawiać o takich sprawach publicznie, bo czytają to dzieciaki. Nie mogę na to patrzeć. Spadam stąd. To nie dla mnie. Zmieńcie tę rozmowę! Pa!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Sporo od jakiegoś czasu rozmyślam o skutecznym powiększeniu członka, nieco o tym słyszałem, z tego powodu chyba się zdecyduję. Mam teraz tak mnóstwo różnych kłopotów szczególnie w pracy. Przełożony czepia się o wszystko, ciągle marudzi. Chyba zmienię miejsce pracy jak się zdenerwuję!

Post Reply

Page: 1