portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Dobra antena dvb-t

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 23
Location: Tarnów
Witam wszystkich! Mam problem. Otóż niedługo będą urodziny mojego Kamila. Zastanawiam się co mogę kupić jemu na prezent. On bardzo interesuję się różnorakimi sprzętami elektronicznymi. Z tej przyczyny uznałam, by kupić jemu jakiś fajny telewizor. Może ktoś pomyśleć, że za kosztowny prezent, ale teraz jest tyle tych promocji itp., że bez problemu zakupię go po niskiej cenie. Jedynym problemem jest to, że nie mam pojęcia jaką do niego dokupić dobrą antenę DVB-T? Nie znam tej elektroniki, ale mam cichą nadzieję, że w sklepie mi wszystko wyjaśnią i podpowiedzą. A tak w ogóle chcę Was zapytać co oprócz tego można kupić facetowi na prezent, który bardzo interesuje się akcesoriami elektronicznymi? Poradzicie coś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
 Mój ukochany niesamowicie był szczęśliwy z takiego upominku jak  kamera samochodowa. On już od jakiegoś czasu marzył żeby coś takiego posiadać, ponieważ bał się kradzieży. Ostatnio wraz z Robertem myślimy na zakupem większego mieszkania, lecz na początku chcemy zaoszczędzić trochę funduszy tak, żeby nie brać ogromnego kredytu. Jak dotąd mamy robotę, więc nie jest źle. U nas w zakładach pracy nie zapowiadają się zwolnienia, co jest sporym atutem. A mieszkanie chcielibyśmy kupić gdzieś niedaleko Poznania. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Jako, że nabywałem jakiś czas temu elektronikę na prezent, podpowiem z chęcią wszystkim, którzy stoją przed tego typu dylematem. Nie wiem czy  monitoring jest akurat najbardziej trafionym planem, takie urządzenie montuje się z dużej ilości elementów, wiele zależy od tego jak wygląda dany dom. Ktoś, kto musi zakupić zestaw do monitoringu chyba będzie musiał skorzystać z wsparcia fachowca, który to wszystko porządnie dopasuje. Może więc bardziej trafionym wyborem będzie jakiś inny elektroniczny wynalazek? Może jakiś mobilny zestaw do oglądania cyfrowej telewizji naziemnej przez komputer, tak, żeby mógł ją odbierać w każdym miejscu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Wiadomo, że jak kogoś interesuje elektronika, to damy jemu tego typu prezent. Jasna sprawa. Ja tak zrobiłam. Kupiłam swojemu facetowi kamery do monitoringu. Był szczęśliwy. Oczywiście w sklepie firmowym powiedzieli mi, żebym kupiła wysokiej jakości rejestrator samochodowy. Dlaczego nie?! Może za rok, bo w tej chwili nie potrzebuję. Uwierzcie mi, że wystarczy przejść się do sklepu, a tam na pewno znajdziecie fajny pomysł na prezent dla niego. Nie kumam tego. Proszę Was zmieńcie temat. Albo wychodzę stąd. Ja Wam nie pomogę. Musicie radzić sobie sami. Ciao!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Mężczyźnie który ma bzika na punkcie akcesoriów elektronicznych, najkorzystniej jest kupić jakiś artykuł w tej formie, na przykład coś co fajnie wzbogaci sprzęt komputerowy. Faceci są jak dzieci, ich ulubione zabawki to właśnie elektroniczne gadżety. Właściwie mało jest mężczyzn, którzy nie interesują się elektroniką. Zdecydowana większość mężczyzn lubi majstrować przy sprzęcie elektronicznym. Ma to oczywiście swoje olbrzymie zalety. Jeżeli ktoś się interesuje elektroniką to zazwyczaj orientuje się w jaki sposób skonstruowane są rozmaite urządzenia. Wiedza tego rodzaju to coś niezwykle praktycznego, gdyż jak coś się zepsuje, jest ktoś kto może to naprawić. U mężczyzn zainteresowanie rozwojem nowoczesnych technologii to w zasadzie standard, kobiety zaś zazwyczaj posiadają zupełnie odmienne upodobania. Nie każda z pań interesuje się czymś takim jak moda, lecz większość kobiet zupełnie nie ma pojęcia z jakich części zbudowany jest komputer. Spytajcie moi kochani swoje partnerki, jak wygląda tuner DVBT, założę się że nie będą wiedzieć. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Moim zdaniem można znaleźć mnóstwo fajnych pomysłów na prezent dla osób lubiących elektronikę. Wiem o tym z własnego doświadczenia, ponieważ mój małżonek bardzo lubi różnorakie zabawki elektroniczne. Z tej racji postanowiłam kupić jemu dobry zestaw alarmowy. Doszłam do wniosku, że to będzie fajny prezent. Jedynym problemem było znalezienie dobrego sklepu, ale rozwiązałam go. Spacerując chodnikiem dostałam ulotkę, na której było napisane: Elektrozaczep – 3g-sdi.pl. Pomyślałam, a zobaczę. Warto było, ponieważ okazało się, że jest to spółka 3G –SDI, która prezentuje najlepszej klasy sprzęt elektroniczny. Mój mąż był bardzo zadowolony z prezentu. Na następny dzień już zainstalował swoje nowe cacko. Polecam serdecznie tę spółkę!
« Last edit by teatrapriori on Tue Jan 28, 2014 10:11 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Warszawa
Często zaglądam na fora i zawsze znajduję odpowiedzi na męczące mnie pytania. Jednak w tym wypadku nic nie mogę powiedzieć, bo nie znam się gadżetach elektronicznych, a mój facet się tym nie interesuję. Ale przypomniałam sobie jak kiedyś mój kolega, który uwielbia różnorakie zabawki elektroniczne, wspominał, że dobrym rozwiązaniem by był zakup profesjonalnego rejestratora cyfrowego, ale dobrze nie pamiętam czy o tym mówił.

Post Reply

Page: 1