portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Wesele w hotelu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Zasypane śniegiem drogi, ślisko, mroźnie. Nie można pójść na spacer więc zostaje net i fora, a tu tak przynudzają. Ja uważam, że bardzo łatwo można znaleźć kwatery w województwie wielkopolskim. Jest ich bardzo dużo. Podobnie jest ze znalezieniem sal na różne imprezy. Ja żyję w Poznaniu i kiedy potrzebne nam były pokoje oraz sala weselna, to wraz z ukochanym wystukaliśmy w Bing wesele okolice Poznania i odszukaliśmy wiele interesujących ofert. Wyszło na jaw, że te hotele też oferują wygodne pokoje sypialniane. Dlatego nie kumam tego zamieszania wokół tej dyskusji. Wystarczy troszeczkę się wysilić i problem sam zniknie. Z resztą o czym tu dyskutować. Uważam, że tę rozmowę powinniśmy już kilka minut temu skończyć. A z resztą znikam stąd. Żegnam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
To nie ma znaczenia jaka jest pogoda czy zima czy też lato, w Wielkopolsce łatwo jest znaleźć wolne pokoje. Wiele razy zamawiałem sobie noclegi. A wystarczy wystukać w przeglądarce tani i dobry nocleg w Wielkopolsce i problem załatwiony. Prawda, że to banalne?! Dlatego nie rozumiem po co tracicie czas na takie mało ważne pogawędki. Wystarczy trochę poszukać i problem z głowy. Kwestia pomysłu i ogarnięcia. Męczy mnie ta rozmowa, dlatego znikam stąd. Powodzenia. Na pewno Wam się uda! PA!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Nie dostrzegłam żadnego kłopotu, żeby wynająć nocleg w Wielkopolsce. Świetnie wiem o tym, gdyż rezerwowałam pokoje dla moich gości, kiedy brałam ślub. Najlepszego miejsca na imprezę, poszukiwałam wpisując w wyszukiwarkę frazę: pensjonat Poznań. Mojego Irka poznałam jeszcze podczas studiów w wspólnych przyjaciół. To była miłość od pierwszego wejrzenia, i to wzajemnie. Od początku układało nam się cudownie. Mariusz bardzo mnie rozpuszcza, daje mi kwiaty itp., nie ma co, troszczy się o mnie ; ) 

Post Reply

Page: 1