portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Propozycja dla sponsorowanej

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Witam! Dostałam wczoraj niecodzienną wiadomość na Gadu. Otóż jakiś dojrzały pan zaproponował mi, żebym była jego dziewczyną do towarzystwa. Wspomniał tam, że zasponsoruje mi jakiś wyjazd jeśli spędzę z nim kilka wieczorów. Byłam zszokowana jego wiadomością. Nie pomyślałabym, że ktoś chciałby być dla mnie sponsorem. Właśnie z tej racji napisałam tu. Chciałabym z Wami o tym porozmawiać. Ciekawa jestem czy Wy spotkaliście się ze sponsoringiem? A może sami kogoś sponsorujecie? Jestem bardzo ciekawa Waszych historii.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Location: Tarnów
Nie ma co się dziwić. W dzisiejszych czasach dużo słyszy się o sponsoringu. Mi również dużo facetów proponowało, że coś mi zasponsoruje. Ja jednak nie jestem do tego przekonana, ale za to moja koleżanka z akademika często korzystała z tego rodzaju sposobów. Chyba nigdy nie usłyszałam od niej, żeby skarżyła się na to. Nawet przedwczoraj czytając gazetę znalazłam bardzo dużo ogłoszeń rodzaju: zasponsoruję studentkę. Więc co tu się dziwić jak sami ludzie się anonsują. Świat się zmienia i to co było kiedyś tematem tabu obecnie jest codziennością.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Łódź
Wielu ludzi myśli, że sponsoring to coś niedobrego. Moim skromnym zdaniem nie zawsze tak jest, ponieważ są takie momenty, gdzie osoba, która poszukuje sponsora czy jest sponsorem może czuć się samotnie. Z tej racji ja nie chcę oceniać ludzi. Ale na marginesie chciałbym Wam opowiedzieć pewna historię. Mojej małżonki koleżanka była samotna, nie miała farta w miłości. Z tej racji postanowiła na pewnym portalu Secret Life zamieścić ogłoszenie pod tytułem: dojrzała pani zasponsoruje pana. Po trzech dniach otrzymała bardzo dużo ofert. Spotkała się z kilkoma, ale nie wypaliło. Aż pewnego dnia napisał do niej o 6 lat młodszy facet. Doszło do spotkania. Ona początkowo była tylko jego sponsorką. Po pewnym czasie to wszystko przeistoczyło się w miłość. Wierzcie mi, do dzisiaj są zakochaną parą. Z tej racji polecam ten portal wielu osobom. Może któregoś dnia znajdą tam na swojej drodze miłość. ; )
Administrator
Registered: Nov 2013
Posts: 0
Location: Toruń
Nie uważam, aby dyskusja na temat sponsoringu miała swój cel. Kraj nad Wisłą do tej pory w wielu kwestiach jest mocno ograniczony. Wiele tematów określa się jako tabu, a ludzi wytyka palcami. Na pewno tak jest z ogłoszeniami typu szukam atrakcyjnej sponsorki. Jak dla mnie niech każdy czyni co mu się podoba, ale nie ma powodu rozmawiać o tym publicznie. Na pewno nie tutaj. Jest multum innego rodzaju, ciekawych kwestii do dyskusji. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Mówi się, że sponsorów szukają tylko panie. To jest nieprawda, bo znajdą się też takie sytuacje gdzie panowie szukają sponsorek. Mi nikt nigdy nie proponował tego, a nawet jakby ktoś oferował to ja bym odmówiła. Ale nie o to chodzi. Otóż u nas na osiedlu był taki koleś, który nie miał roboty, a nosił nowe ubrania, używał bardzo drogich perfum. Początkowo wiele osób uważało, że jest złodziejem. Jednak wyszło na jaw, że on poszukuje sponsorek. Cała prawda wyszła na jaw kiedy w lokalnej gazecie pojawiło się ogłoszenie zatytułowane: sponsoraszukam. Każdy się domyślił, że mowa o nim, bo opis tego mężczyzny był identyczny z wizerunkiem naszego osiedlowego kolesia. Wszystko się potwierdziło kiedy parę osób widziało go wiele razy w towarzystwie zamożnych kobiet. Więc wygląda na to, że ze sponsoringu korzystają też panowie.

Post Reply

Page: 1