portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Mam dość wszystkiego

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Hej : ) Powinnam koniecznie dokądś się wyrwać z kolegami. Mam już dosyć tej roboty, mój szef ciągle coś chce. Najchętniej zabrałabym wygodny namiot 4-osobowy i wyruszyłabym na pieszą wycieczkę. Ale, co ja powinnam jeszcze zabrać ze sobą? Jak sądzicie moi drodzy, jakie rzeczy są potrzebne na takich wędrówkach? Czekam na wasze odpowiedzi : ) 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Człowiek wrócił wykończony po robocie. Chcę odpocząć to loguje się na forum, a tutaj tak przynudzają. Wiadomo, że na takie parudniowe wyprawy trzeba zabrać ze sobą wygodne obuwie i ciepłą kurtkę. Ja tak uczyniłem. Dlatego nie czaję całej tej rozmowy. Przecież wystarczy poszukać czegoś w necie. Ja kilka dni temu odnalazłem pewną stronę online trekkersport.com.pl/namioty/4-osobowe-1.html na której zamówiłem sobie dobry namiot oraz buty. sprawa załatwiona. Nie rozumiem. Tak czy inaczej znikam na inne forum, ponieważ tutaj się nudzę. Żegnam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Sądzę że świetnym zakupem na piesze wędrówki są kijki trekkingowe. Na takich wycieczkach bardzo ważne jest ubranie, nie może nam być za ciepło, ani za chłodno. Znakomicie mam w pamięci, że pewnego razu ubrałem się tak, że było mi zbytnio chłodno. Jeny jak ja się wtenczas namęczyłem. W ten dzień chodziłem z moją dziewczyną, i niemal cały czas jej narzekałem, że już nie potrafię wytrzymać. W rezultacie ona się wnerwiła i musieliśmy wrócić. Jednym słowem wyprawa nie była udana. A Ada do teraz mi to wypomina, rezultat jest taki, że prawie że w ogóle wspólnie nie chodzimy. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Sądzę że, jeżeli chodzi o trwające parę dni wakacyjne wędrówki, zdecydowanie najbardziej przydają się plecaki turystyczne dobrych producentów. Ważne również by mieć ze sobą porządne obuwie, ale porządny plecak to rzecz pierwszej wagi. Oczywiście moi drodzy trzeba również mieć stosowne wyczucie, kiedy zabieramy się za przygotowywanie ekwipunku. Moi drodzy, nie warto pakować w plecak wszystkiego co się da, ponieważ będzie on zbyt dużo ważył. Podobają mi się buty trekkingowe produkowane przez firmę Salomon. Są bardzo wygodne, wspaniale się w nich chodzi. Zazwyczaj wybieram się w Tatry, ale bywa że goszczę też w Bieszczadach. Rzadko organizuję wakacje nad morzem, bowiem niezmiernie nudzi mnie coś takiego jak leżenie godzinami plackiem na plaży.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Mi prywatnie się wydaje, że istotne jest, aby na piesze wycieczki zakupić buty znanej firmy. Może to być uznana firma Salomon, znalazłem ją wpisując w wyszukiwarkę hasło: salomon buty damskie. Buty bardzo komfortowo się nosi, ja zakupiłem je sobie do biegania i muszę powiedzieć, że są bardzo solidne. Zacząłem biegać ostatnio, bo chciałem nieco pozbyć się zbędnych kilogramów, i jestem szczęśliwy z tej decyzji. Wyniki widać doskonale. Nareszcie nie będę się wstydził rozebrać na pływalni. A te wszystkie dziewczyny padną na mój widok : ) 
« Last edit by teatrapriori on Mon Feb 24, 2014 12:20 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Żeby ruszyć na parodniową wycieczkę powinno się kupić wygodne buty. Powinienem napisać, że ciężko mi było wybrać solidne buty, póki nie natrafiłem na nadruk firmowy pt. Trekkersport - sklep turystyczny zamieszczony na długopisie. W cenionym sklepie Trekker Sport, wyszukałem moje wymarzone buty. Ostatnio piesze wycieczki już mnie aż tak nie pasjonują jak dawniej. Chyba to przez moją dziewuchę, która preferuje bardziej bieganie. Przyznam się, że wciągnął mnie ten sport. Obecnie jak jeden mąż go uprawiam z moją Moniką ; ) Przez to spędzamy ze sobą dużo czasu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Często wchodzę na fora i zawsze jestem usatysfakcjonowany z podejmowanych tu tematów. Jednak w tym mało mogę powiedzieć, bo nie chodzę na żadne maratony. Jakoś mnie to nie interesuje, może dlatego, że nie posiadam tyle pieniędzy. Jednak muszę powiedzieć, że coraz częściej myślę o wybraniu się w góry ze znajomymi. Wczoraj nawet znalazłem w necie pewną witrynę internetową, na której oferują ciekawy sprzęt w góry. Kto wie może coś zamówię i w końcu wybiorę się w te góry.

Post Reply

Page: 1