portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Zawód krawcowej nie sprawia zawodu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Profesja krawiec to profesja stara jak świat, obecnie jednak zainteresowanie usługami w tej formie jest znikome.Pasmanterie gwarantują pomysłowe aplikacje krawieckie, pierwszorzędnie nadające się na ozdobę. Gorąco polecam Wam moi kochani witrynę dms-lodz.com.pl/koronki Jestem dośc niskiego wzrostu a zatem stale przychodzę do krawcowej z nogawkami do przycięcia. Jeżeli jest sie niską osobą nie ma wielkiej tragedii, o wiele gorzej jak jest sie osobą zbyt wysoką.Mam kuzyna który jest bardzo wysoki. Ma też ogormną stopę a zatem zawsze ma problem z zakupem obuwia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Ja zakupiłam ostatnio fajne dodatki krawieckie . Sama nie jestem w stanie niczego przerobić, dlatego też pójdę do krawcowej. W mojej opinii te dodatki będą świetnie wyglądać z moją sukienką. Ubiorę ją na naszą pierwszą randkę z Maćkiem. Powinnam fantastycznie prezentować się! Moja krawcowa na pewno coś zaproponuje, to kobieta, która na ogół zaskakuje mnie swoimi pomysłami. Moja suknia już trochę mi się znudziła, dlatego też koniecznie powinno się coś z nią zrobić, gdyż na nową nie posiadam kasy. Przeróbka na pewno będzie bardziej opłacalna aniżeli nowy zakup. Mój facet musi paść z wrażenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Zawód krawcowej to najlepsza rzecz jaka powstała. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, żebym te wszystkie szycia musiała wykonywać sama. Mam 4letnią córeczkę, która chodzi do przedszkola. Miał u niej odbyć się bal karnawałowy. Wszystkie brzdące miały mieć strój karnawałowy. Mojej Julci zachciało się być arabską księżniczką. Zaczęłam szukać kostiumu, ale nigdzie nic nie mogłam znaleźć. Więc najlepszym rozwiązaniem było znalezienie fachowej krawcowej. Z tym też miałam spory problem, do chwili, kiedy moja znajoma podesłała mi mailem pewną witrynę sieciową, która okazała się być własnością firmy DMS-lodz. Zadzwoniłam tam. Zgodzili się bez problemu zrobić kostium dla mojej córci. Gdy go zobaczyłam byłam zszokowana. Był śliczny. Moja córka była zachwycona. Nawet dostała jakąś nagrodę w przedszkolu za najładniejszy strój. Od tamtego momentu korzystam z usług tego przedsiębiorstwa. Polecam bardzo serdecznie ich usług krawieckie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Mnóstwo moich przyjaciółek chodzi do krawcowej. Niewątpliwie ten fach nie zanikł. Ja kocham różnorodne dodatki krawieckie. Swego czasu zakupiłam sobie koronki od producenta. Była znakomita okazja, żeby je zakupić, ponieważ były w okazjonalnej cenie.

Post Reply

Page: 1