portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Praca mgr, mogę nie dać sobie rady :)

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Hej! Piszę w znaczącej sprawie, potrzebuję otuchy. Dużymi krokami nadchodzi termin, gdzie musimy zacząć pisać nasze prace magisterskie. Jestem przygotowany, mam książki, ale i tak się martwię, że nie poradzę sobie. A Wy już piszecie swoje prace magisterskie? Dajecie sobie radę? 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
No nareszcie zauważyłam, że moi studenci zabrali się za pisanie prac kończących studia. A ile było z tym nerwów, by moi studenci w końcu się do tego zabrali. Takie pisanie na ostatnią chwilę, to niczego dobrego nie wróży. Jakiś czas temu miałam pewnego studenta, który w ogóle nie umiał pisać pracy w odpowiedni sposób. Robił sporo różnych błędów a czas naglił. Zbyt późno zabrał się za napisanie tejże pracy, ja się stresowałam, jak i także on. W rezultacie praca była napisana na naprawdę niskim poziomie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Moi znajomi musieli napisać prace, które są tworzone na koniec studiów licencjackich w języku angielskim, jeny ile było z tym zachodu, ja na szczęście wcale nie musiałem czegoś takiego pisać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Doskonale zdaję sobie sprawę, iż napisanie dobrej pracy na zakończenie studiów licencjackich, sprawia moim podopiecznym wiele problemów. Moi studenci już rozpoczęli pisanie swoich prac. Jestem wykładowcą i zauważam jak studenci się denerwują. Ja osobiście staram się im pomóc w tym jak najlepiej potrafię. Nieraz łapią lenia, i wtedy nic im się nie chce, tymczasem z mojego doświadczenia wiem, iż wcześniej weźmie się za napisanie takiej pracy , tym lepiej. Z pewnością ważna jest systematyczność.

Post Reply

Page: 1