portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Usługi na czasie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
W mojej opinii usługi krawieckie są w dalszym ciągu na czasie. Szczególnie cięcie za pomocą lasera w Łodzi, to bardzo nowoczesna propozycja. To zaproponowała mi uznana spółka D.M.S. Na ich witrynie takiej jak dms-lodz.com.pl/lamowki, trzeba wyszukać pozostałe dane. Laserem szybko obrabia się materiały, niedługo czekałam na zrobienie usługi. Byłam usatysfakcjonowana z ich fachowego podejścia do klienta. Nie było również żadnym problemem, aby zrealizować to na materiałach o dużym formacie, i o różnorodnej grubości. Wszystko było przeprowadzone bardzo dokładnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Sporo moich kumpeli chodzi do krawcowej. Na pewno ten zawód nie jest na wymarciu. Ja uwielbiam różnorodne dodatki krawieckie. Jakiś czas temu zakupiłam sobie koronki od producenta. Była wspaniała okazja, by je zakupić, ponieważ były w okazjonalnej cenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Strasznie mnie satysfakcjonuje, że również na tej stronie odnajduję pasjonatów ręcznej roboty realizowanej przez krawcowe. W końcu co rzemiosło to rzemiosło, a nie maszynowa produkcja w fabryce. A taka krawcowa może się okazać sprawniejszą dyktatorką mody niż większość znanych gwiazd. Myślę, że też kupię maszynę do szycia i zacznę produkować jakieś gustowne aplikacje krawieckie. Rynek zbytu jak widzę czeka! : D

Post Reply

Page: 1