portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Wielu Polaków korzysta z psychlogów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Witam! Mam problem. Trzy miesiące temu zginął w wypadku mój małżonek. Byliśmy młodym małżeństwem. Zostałam wdową z dzieckiem. Muszę sobie jakoś z tym radzić na wzgląd na Piotrusia, ale niestety są takie wieczory, że nie radzę sobie. Uznałam, że osoba, która może mi pomóc to psychiatra. Niedawno przeczytałam nawet w gazecie artykuł, że teraz wielu polaków chodzi do psychologów. Było tam podane kilka miejsc, gdzie przyjmują. Mnie zainteresował jeden tytuł: lekarz psychiatra. Zadzwonię do tego lekarza. Ale nie jestem pewna w 100%. Z tej przyczyny piszę tu. Chcę Was zapytać czy macie doświadczenie z psychoterapeutą z Warszawy? Polecielibyście mi jakiegoś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Wraca się zmęczonym po robocie. Człowiek chciałby odpocząć, a tutaj tak przynudzają. Normalne, że ludzie chodzą do psychologów. Moja córcia jak miała bardzo duży problem z akceptacją siebie to ja przysiadłem do PC i napisałem w Yahoo lekarz psychiatra. gdzie znalazłem profesjonalnego psychiatrę. Umówiłem córcię na wizytę i problem z głowy. Dlatego nie rozumiem tej dyskusji. Spadam stąd.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Kobieta wraca zmęczona z pracy. Pragnie odpocząć to loguje się na forum internetowe, a tu tak przynudzają. Przecież to prosta sprawa, że bardzo dużo ludzi chodzi do psychologów. Ja też chodziłam i nie wstydzę się tego. Dlatego jak ja potrzebowałam odnaleźć dobrego psychoterapeutę to wpisałam w wyszukiwarkę właściwe wyrażenia, jak terapia małżeńska warszawa. Problem rozwiązany. Dlatego nie kumam całej tej ogromnej pogawędki na temat psychiatrów. Może mi to ktoś wyjaśnić?! A resztą uciekam stąd. Może coś fajnego jest w TV.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
W ówczesnych czasach spora grupa ludzi chodzi do psychoterapeutów, tylko tego nie mówią. Ja się nie wstydzę. Chodzę do niego od kilku tygodni. Będąc młodym mężczyzną zrobiłem bardzo dużą karierę. Mam wielką korporację. Jednak zbyt duże życie towarzyskie, wielu zakłamanych przyjaciół doprowadziło do tego, że zacząłem gubić się w tym świecie. Staczałem się na dno. Na szczęście przy mnie cały czas była moja żonka, która nie zostawiła mnie w najcięższych chwilach. Wręcz na odwrót, starała się mnie podnieć z tego załamania. Znalazła dla mnie świetnego psychologa całkowicie przypadkiem. Kiedy była u swojego specjalisty, to na recepcji leżała sobie broszurka zatytułowana: psychoterapia. Zuzia zatelefonowała tam i umówiła mnie. Od tamtego czasu chodzę regularnie do mojego psychologa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Ja udałam się do psychiatry, kiedy miałam duże problemy z zaśnięciem. Natrafiłam na świetnego zawodowca. Kliknij tutaj psychoterapeuci.pl/psychiatra-warszawa/ a na pewno znajdziesz więcej danych. Obecnie jest ze mną o wiele lepiej. Moje problemy miały związek z nerwami. Przypuszczalnie będę musiała również odrobinę się zrelaksować. Być może wyjadę nad morze albo w inne miejsce.

Post Reply

Page: 1