portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Najgorsza jest narkomania

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Witam osoby zgromadzone na forum, zamierzam dzisiaj trochę porozmawiać z Wami o nałogach, uważam ze najgorsza jest narkomania. W naszym kraju oferują swe wsparcie różne ośrodki terapii uzależnień ale najlepiej żyć w pełni świadomie i sie tam nigdy nie znaleźć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
Przez mój nałóg hazardu, rozleciało się moje całe życie, zatem moim zdaniem ten nałóg jest najgorszy. Dotknął on też wszystkich moich najbliższych, tak samo jak mnie, nieomal doprowadziłem swoją rodzinę na skraj bankructwa. Lecz na szczęście znalazłem w necie banner pt.: uzależnienie od hazardu leczenie, i w taki sposób przyszedłem na terapię. Miałem wielką motywację do podjęcia leczenia, ponieważ największą stawką było moje dobro. Zadłużenie pomogła mi spłacić moja obecna dziewczyna, którą spotkałem na terapii. Ona jest naprawdę niesamowita. Ja jednakże trzymam się daleko od wszelkich automatów. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Uważam że każdy rodzaj nałogu degraduje życie człowieka uzależnionego ale na pewno czymś najgorszym jest uzależnienie od narkotyków. Zupełnie przypadkowo dostała się w moje ręce interesująca ulotka z hasłem: współuzależnienie i dzięki temu mogłam podać mojej koleżance pomocny adres. Jej zepsuty syn borykał sie z alkoholizmem i dzięki temu że odbył terapię, poradził sobie z tym uciążliwym problemem. Ten reklamowany ośrodek dla uzależnionych pomaga uporać się z różnymi uzależnieniami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Wszystkie nałogi są ciężkie do przezwyciężenia. Normalna sprawa, że głównie mówi się o alkoholizmie czy też. Jednak istnieje dużo innych uzależnień, przykładowo uzależnienie od gier komputerowych. Na obecną chwilę mnóstwo dzieci ma te kłopoty, w tym też mój synek. Dlatego postanowiłam znaleźć jakąś klinikę, w której pomogą jemu. Przedwczoraj moja przyjaciółka wysłała mi maila zatytułowanego: osrodek-oaza.pl w którym przesłała mi numer telefonu do kliniki. Zatelefonowałam tam i za tydzień jedziemy na wizytę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Kłopoty z uzależnieniami pojawiają się, to się zgadza, ale nie demonizujmy ich znowu... Sądzę, że procent osób z naprawdę dużymi uzależnieniami nie jest znaczny, a trudności takie jak uzależnienie od Sieci rozdmuchują media. Nie twierdzę, że miejsca reklamujące się sloganami z rodzaju: odwyk są konieczne, ale nie szukajmy dziury w całym. Nasza siła umysłu jest tak potężna, że z mnóstwem problemów da sobie radę sama. Ale bonusowe wsparcie oczywiście jeszcze ani razu nikomu nie zaszkodziło.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Ja sporo musiałam się namęczyć nim wyszłam z alkoholizmu, myślę, że to najtrudniejsze uzależnienie. W necie są różne dane na ten temat, wystarczy wstukać w wyszukiwarkę słowo kluczowe: leczenie alkoholizmu. Jestem zadowolona, że z tego udało mi się wyjść. Teraz potrafię cieszyć się życiem i mam sporo czasu, żeby rozwijać swoje pasje. Lubię szwendać się po górach, sprawia mi to wielką radochę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Najgorszym nałogiem jest z pewnością alkoholizm. Mój tata pił, co miało spory wpływ na moje życie. Dopiero w znanym Ośrodku OAZA otrzymałam fachową pomoc. Pomogli mi jako osobie współuzależnionej. Bardziej szczegółowe wiadomości są zamieszczone na ich stronie online. Dzięki podjętej tam psychoterapii podbudowałam pewność siebie, a tego ogromnie było mi brak. Spotkałam tam bardzo życzliwych ludzi, którzy mieli ogromne doświadczenie. Ośrodek oferuje także różnorodną ofertę wypoczynkową. Wcale tu się nie nudziłam, wspaniale miałam zaaranżowany cały czas.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Ja sporo przeczytałam na temat nałogu seksoholizmu i uważam, że to najtrudniejszy nałóg. Trzeba odnaleźć dokładniejsze informacje na tenże temat w sieci np. tutaj osrodek-oaza.pl/seksoholizm Mój mąż miał taki problem ; ( Mówię wam, co ja przeszłam, kiedy się o tym przekonałam! Bez przerwy siedział w sieci i przeglądał witryny pornograficzne. Do tego, mnie zdradzał! Po jakimś czasie się przekonałam, że uprawiał seks wirtualny. Tego już było zbyt dużo. Dobrze że rozstaliśmy się. Michał rozpoczął terapie i w końcu z tego wyszedł. Znowu się zeszliśmy, to się okaże na jak długo.

Post Reply

Page: 1