portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Hodowla gołębi

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Płock
Hej. Myślę co prawda, że nie działa tu wielu hodowców zwierząt, ale chcę zaryzykować i spytam Was o taką temat. W mojej rodzinie od pokoleń hoduje się gołębie, mi tak samo w udziale przypadło przejęcie tej pasji. Postanowiłem to mimo wszystko robić w nieco bardziej profesjonalny sposób niż inni członkowie mojej rodziny. Co Waszym zdaniem jest niezbędne do prawidłowej hodowli zwierząt? Odszukałem w Sieci sklep reklamujący się frazą: witaminy dla gołębi ale mam nadzieje na kolejne informacje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Location: Tarnów
Każdy ptak wymaga zdrowego pokarmu. Ja znalazłam znany sklep online Planeta Ptaków, w którym robię zakupy. Jeśli pragniecie przejrzeć jego propozycję, wystarczy, że wpiszecie w Google hasło: sklep z akcesoriami dla gołębi, a pojawi się jego nazwa. Tutaj są wyroby dla różnorodnych zwierząt domowych w mieszkaniu. Powinnam oznajmić, że sklep troszczy się o swoich nabywców, a swoją propozycję nieustannie rozwija. Świetnym pomysłem jest również stworzenie Forum, gdzie każdy może opisać swoje zwierzę. Zapoznałam tutaj ciekawych ludzi, którzy mają podobne trudności do moich.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Mój ukochany jest zapalonym hodowcą ptaków, tak więc na poprzednie urodziny zapragnęłam mu nabyć coś połączonego z jego pasją. Napotkałam jednak spory problem z odnalezieniem dobrego sklepu, bo kompletnie nie mam wiedzy w tej kwestii. Z pomocą przyszedł mi Internet, który po wpisaniu w Google słów: ptactwo ozdobne podpowiedział mi dużą liczbę sklepów. Postanowiłam przejrzeć witrynę Planeta Ptaków, jako bardzo lubiany. Uznałam, że upominkiem będzie podgrzewacz do wody dla ptactwa ozdobnego. Paczka z nabytym towarem strasznie błyskawicznie pojawiła się w naszym domu, a mój facet podziękował mi za dobrze dobrany upominek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
W mojej familii od lat trzyma się gołębie. To standard, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Mi również przypadł w udziale ten honor, by pociągnąć ją dalej po moich dziadkach. Każdy z nas podchodził i podchodzi do tej kwestii niezwykle profesjonalnie, a gołębie są traktowane prawie jak ludzie w rodzinie. Nie powinno to zresztą dziwić nikogo, kto zwierzęta. Stąd też z satysfakcją natrafiłem na informację o starcie takiego sklepu jak Akcesoria Hodowlane i Zoologiczne - planeta ptaków. Praktycznie każdy miłośnik zwierząt fruwających odszuka tam coś dla siebie. Od jedzenia, po akcesoria i woliery.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Ja hoduję kotka, dlatego potrzebny jest dla niego dobrej jakości żwirek. Muszę go posiadać, gdyż w innym razie byłby w domu nieprzyjemny zapach. W necie można odszukać bliższe informacje o żwirku. Chciałabym jeszcze mieć papugi, ale nie wiem, czy to nie gruba przesada. Szczególnie, że niebawem ma przyjść na świat moje maleństwo, zresztą wiele wyczekiwane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Łódź
O nie, czy ja jestem rolnikiem, żebym miał się zajmować chowem fauny i akcesoriami dla nich? Nie mam na ten temat niezbędnej wiedzy i nie czuję potrzeby by się znać. Wracając wieczorem do domu jedyne zwierzęta które mnie interesują to koty na memach w Internecie, a nie strony sklepów dla hodowców ULR. To z pewnością nie jest temat dla mnie. Może znajdę na innej stronie coś ciekawszego, narazie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Płock
Dla hodowcy zwierzaków ważne są dobre książki, w których mieści się mnóstwo ciekawych informacji, jak na przykład dobra żywność czy różnorodne witaminy. Jestem hodowcą świnek morskich, co oznacza, że dla nich trzeba też wybrać właściwe kuwety, akcesoria itp. Ostatnio chciałam zakupić dla nich domki, ale w żadnym sklepie zoologicznym nie było takiej ilości domków. Uznałam, że zakupię je w sieci. Czytając różnorodne sklepy sieciowe, wpadłam na pewną witrynę on-line na której odnalazłam wielki pakiet domków dla gryzonia. Wybrałam sobie fajne domki i zakupiłam. W ciągu czterech dni paka była u mnie. Byłam zadowolona z rzeczy. : D
« Last edit by teatrapriori on Fri Jun 05, 2015 12:52 pm. »

Post Reply

Page: 1