portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Hej! Chcę z Wam podyskutować na temat pewnej profesji. Poszukuję pracy, bo chciałabym posiadać jakieś zajęcie, a również zarabiać. Niedawno widziałam w magazynie ogłoszenie, że gdzieś tam po

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Hej! Chcę z Wam podyskutować na temat pewnej profesji. Poszukuję pracy, bo chciałabym posiadać jakieś zajęcie, a również zarabiać. Niedawno widziałam w magazynie ogłoszenie, że gdzieś tam poszukiwany jest copy writer. Pomyślałam, że może spróbuję. Słyszałam, że to przyjemna praca. A Wy kiedyś pracowaliście na takim stanowisku? Posiadacie na ten temat jakieś zdanie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Ja wkrótce będę jechać na zasłużone wczasy, już strasznie się niecierpliwię, możliwe że pojadę za granicę, nie wiem, może Japonia? A co do pisania tekstów na strony internetowe, to jakiś czas temu próbowałam, jednak nic z tego nie wyszło.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Ja nigdy nie potrafiłam piać artykuły na zamówienie, dlatego też fach copy writera to nie dla mnie, jedyne co umiem to napisać życzenia urodzinowe ; ).
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Mnie od kiedy pamiętam interesowała zawód copywritera i pisanie artykułów na zlecenie, co jak co ale melodię do pisania to ja mam ; ). Lubię również szukać różnorodnych informacji w sieci, a to też jest ważne w tym fachu. Ogromnie chciałabym pracować w firmie Tekstyteksty.pl. Kiedyś widziałam efekty ich pracy i byłam pod ogromnym wrażeniem. Pracują tam doskonali profesjonaliści, w mojej opinii mógłabym tam się ogromnie rozwinąć. Od kiedy pamiętam kochałam pisać i posiadałam takie zdolności.

Post Reply

Page: 1