portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Macie kłopoty ze zdrowiem?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Hej ; ) Wiecznie mam jakieś kłopoty zdrowotne. W tej chwili dokucza mi trzustka, z tego powodu mnóstwo czasu zajmuje mi zrównoważona dieta. Nieraz czuję się jak babcia, jednakże nie daję za wygraną, gdyż mam nadzieję, że kiedyś będzie w porządku. A wy, drodzy internauci, na co się w tej chwili leczycie? Jak wasze zdrowie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Ja mam najrozmaitsze dolegliwości. Dużo czasu mi pochłania leczenie miażdżycy. Powinnam w szczególności uważać, co zjadam, ponieważ to jest ogromnie ważne. Mi po czterdziestce zaczęły dolegać trudności zdrowotne. Sądzę że to rezultat niekorzystnie dobranej diety. Niewątpliwie istotny jest też ruch, dlatego też zaczęłam biegać. W tej chwili czuję się o wiele lepiej. Biegam wraz z moim mężem, i muszę oznajmić, że nieźle nam to idzie. Każdego dnia wstajemy raniutko, aby tuż przed robotą odrobinę pobiegać. Na razie wytrwaliśmy w naszym zobowiązaniu. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Niestety tak mi się przytrafiło, że muszę leczyć się na cukrzycę. Wiadomo, że każdy z nas za wszelką cenę chciałby się cieszyć doskonałym zdrowiem, lecz niestety nie zawsze bywa tak jak byśmy chcieli. Jeżeli cokolwiek Wam dolega, zapoznajcie się z witryną Optymalni.pl. Klinika rehabilitacyjna Arkadia Lido zapewnia wysoce skuteczne prądy selektywne oraz zabiegi dla osób z chorobami wątroby i trzustki. Naprawdę warto się tutaj zjawić, żeby poznać różne interesujące osoby oraz móc skorzystać z oferty mającej na celu poprawę stanu zdrowia. Obowiązkowo zapoznajcie się tutaj z zawartymi informacjami. Myślę, że zdrowie to nasz największy skarb i w sytuacji gdy podupada wszelkimi metodami należy je ratować. Jeśli dbamy o własne zdrowie, mamy możliwość realizacji większej ilości wyznaczonych celów, a jeżeli je zaniedbujemy to niestety może się to skończyć naprawdę fatalnie. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Niestety nie jestem całkowicie zdrowa, leczę się na reumatyzm. Uwierzcie mi że to nic przyjemnego, ciągle dokucza mi ból stawów. Ostatnio zaczęłam stosować dietę i jest już ze mną znacznie lepiej. Tą znakomitą dietą zainteresowałam sie zupełnie przez przypadek, dotarła do mojej przydomowej skrzynki kolorowa ulotka ze sformułowaniem: dieta w chorobach wątroby i były tam również różne zalecenia dla reumatyków. Reumatyzm to wcale nie jest moi drodzy taka całkiem niewinna dolegliwość jak się wydaje osobom które nie mają z nią styczności. Ja mam w zasadzie dosyć delikatny organizm, w mojej rodzinie zawsze na poważne choroby chorowało dużo osób. Prosty wniosek sie nasuwa, mam potwornie słabe geny. W tej sytuacji również można sobie radzić, na przykład stosując dietę. Uważam że mądrze zaplanowane odżywianie potrafi naprawdę znakomicie wpłynąć na stan zdrowia.

Post Reply

Page: 1