portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Zrobiłam rewelacyjne zakupy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Witam serdecznie, chciałam sie publicznie pochwalić, że zrobiłam w ostatni weekend rewelacyjne zakupy i od razu moi drodzy pytanko do Was, czy też może nabywaliście ostatnio jakieś ładne obuwie? Całkiem przypadkowo udało mi sie odszukać w Internecie salon z dość bogatym wyborem towarów. Wstukałam w Google określenie: buty damskie ecco oraz buty ecco sklep i tym sposobem dotarłam do strony tego salonu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
A ja jestem zmuszony przyznać, że moja partnerka jest chyba jakimś specyficznym przypadkiem. Owszem, ona tak samo zdobywa buty, ale nie są to jakieś ogromne ilości i nie dokonuje tego raz w tygodniu tylko rzadziej. I kompletnie nie jest też w ten sposób, że zdobywa buty, których następnie nie ubiera. O ile idzie o sklepy, to również ma dość dobrą intuicję i wyszukuje takie, w których jest stosunkowo tanio. W ostatnim czasie trafiła punkt promujący się hasłem: ecco biom lite i teraz bez przerwy tam dokonuje zakupów. I każdy jest zadowolony, moja żona od czasu do czasu zdobywa coś nowego, a ja nie zabijam się w domu o wypełniające szafę nowe komplety butów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Jestem mężczyzną i mimo tego że jak każdy mężczyzna nie cierpie robienia zakupów i tak od czasu do czasu muszę sie wybrać na zakupy. Czasami idę do najbliższego centrum handlowego, czasami też przeprowadzam zakupy drogą wirtualną. W ostatnią sobotę nabyłem buty w sklepie wirtualnym. Moja małżonka wklepała w wyszukiwarkę hasło: ecco touch i właśnie tym sposobem udało nam sie dotrzeć do ciekawej oferty, mieszczącej w sobie zarówno obuwie męskie jak i damskie. Ja przede wszystkim nabywam w Internecie towary elektroniczne, zabawki dla dzieci lub rozmaitego rodzaju narzędzia, nawet nie miałem pojęcia że w sieci można trafić na takie atrakcyjne obuwie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Nie bardzo widzę korzyść kupowania obuwia w Sieci. Jeśli chodzi o mnie to buty trzeba osobiście zobaczyć w jakim stopniu są komfortowe. Że nie wspomnę już o fakcie jak łatwo można przy takich zakupach w Internecie zostać nabranyn. Nie zaprzeczam, że istnieją uczciwe przedsiębiorstwa z dobrą ofertą, nazwaną na przykład hasłem: buty ecco męskie , ale w dalszym ciągu boję się kupować ubrania w Sieci...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
Dyskusja o tym jakie buty kupiliśmy ostatniego weekendu jest bardzo ciekawa. Uważam, że można by było ją jeszcze bardziej rozwinąć, gdyż na obecną chwilę powinniśmy koniecznie się wyposażyć w trampki. Nawet niedawno sam się zastanawiałem czy nie iść na jakieś zakupy. To dobry pomysł. Nawet dzisiaj rano patrzyłem sobie różne buty i zobaczyłem, że w tej wiosny modne są ecco flash . Spodobały mi się. Być może w kolejny weekend sobie je kupię. Jeszcze się nad tym zastanowię.

Post Reply

Page: 1