portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Siłownie pod chmurką

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Witam, dostałam zlecenie z rąk kierownika, aby popatrzeć za możliwymi rozwiązaniami umilenia czasu pod chmurką rezydentom naszego województwa. Rozwiązanie, które wpadło mi do głowy to place zabaw. Drewniany plac zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia z pewnością byłby najfajniejszą atrakcją dla maluchów. Tym trochę większym zamierzam wybudować siłownie zewnętrzne. A co Państwo by mi radzili?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Moim skromnym zdaniem przy bloku powinien pojawić się plac zabaw dla dzieci. Jest to bombowe rozwiązanie dla wszystkich osób, którzy mają malutkie dzieci. Za pomocą tego będą mieli możliwość zapewnić dziecku rozrywkę na powietrzu. Jako członek rady osiedlowej, weszłam do akcji. Pewnego dnia siedząc i przeglądając czasopismo, wpadłam na artykuł, w którym pisali jak bardzo ważne są sale zabaw. Tam był napisany pewien link o tytule eplacezabaw.pl. Zajrzałam do niego i okazało się, że trafiłam na spółkę E-Place zabaw. Zorganizowałam spotkanie i opowiedziałam o moim pomyśle. Wszyscy poparli to, przede wszystkim, że ceny mieli atracyjne. Po czterech tygodniach plac zabaw był wykonany. To była bombowa sprawa. Polecam serdecznie tę spółkę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Multum ludzi sądzi, że plac zabaw dla dzieci, sala zabaw dla dzieciaków, plac zabaw dla naszych pociech to najfajniejsze rozwiązanie na to co powinno być przed blokami. Powiem szczerze, że zgadzam się z tym w każdej mierze. Niestety mieszkańcy osiedla nie mają takiej możliwości, by ich dzieci mogły szaleć na zewnątrz. Z tej przyczyny istnieją takie miejskie architektury. Na naszym osiedlu jakieś cztery tygodnie temu zrobiono placyk zabaw. Super rzecz, która w dużym stopniu upraszcza rozrywkę dzieciakom przez rodziców. Teraz te placyki zabaw są ekstra, kolorowe, mnóstwo zabawy. Ja osobiście bardzo się cieszę, gdyż mam zajęcie dla brzdąców. : P 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
siłownie zewnętrzne to prawdziwa gratka! Niedawno odwiedziłem taką i pomachałem elegancko na świeżym powietrzu ponad półtorej godziny. W tych czasach takie gadżety robią, że aż głowa mała. Dodatkowo też pociechom tworzą wypasione drewniane place zabaw Jak sam byłem dzieckiem, to jedynie pewexy i kartki. Dobrze, że trochę się tu pozmieniało. Nawet kiedy do urzędu idziesz, mają sale zabaw dla dzieci, żeby tata z mamą mógł na luzie załatwić sprawunki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Przez jakiś czas szefostwo mojej dzielnicy też miało trudność co stworzyć na placu przeznaczonym pod rekreację. Nie mogli się zdecydować czy powinny to być efektowny ogrodowy plac zabaw, lubiana siłownia zewnętrzna czy ogrodowe place zabaw. Wreszcie jednak uradzono, że stanie obiekt numer dwa. Tego gatunku obiekty cieszą się wzrastającą sympatią, ja również się cieszę, że zrobiono właśnie to. Chcę aktywnie wypoczywać, a aktywność fizyczna na wolnym powietrzu jest strasznie zdrowa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Płock
Moje dzieci posiadają o wiele więcej fajnych opcji wykorzystywania czasu niż wyłącznie bawienie się na podwórku. Stąd też nie dostrzegam sensu mojego udziału w tej dyskusji. To rewelacyjnie, że jest firma, która wykonuje nawierzchnie na place zabaw, ale serio mnie to nie intryguje. Spadam gdzieś indziej!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Podejmowane tematy na forach online są bardzo pomocne. Nie raz myślałem co mogłoby się pojawić w pobliżu bloku. Placyk zabaw to super pomysł. Jednak mnie bardziej interesują siłownie zewnętrzne. Nawet wczoraj wynalazłem fajną witrynę internetową, na której oferują siłownie, jak też placyki zabaw. Muszę ją dobrze przestudiować, bo pragnę pogadać w tym temacie z przewodniczącym rady mieszkańców, a później wszystko okaże się. 

Post Reply

Page: 1