portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Warto zainwestować w czystą wodę

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
W mojej opinii usługa czyszczenia instalacji wodociągowej od HYDROCHEMIA - Zyskowski Łukasz, to znakomita inwestycja, by woda była czysta. Na pewno przydatne złoża filtracyjne muszą być też wymieniane, z tej racji, że ulegają wyczerpaniu. Nieraz słyszałam, że na pływalniach można spotkać bakterie enterokoki w wodzie, z tego względu woda na pływalni, musi być również czasami oczyszczana. Ja muszę oznajmić, że nie lubię przychodzić na pływalnię. Kiedy tam przychodzę, zawsze boję, że czymś się zarażę. Dlatego moich malców również nie puszczam na pływalnię.
« Last edit by teatrapriori on Mon Oct 10, 2016 10:29 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Aby mieć nieustająco czystą wodę, potrzebne jest opłacalne czyszczenie instalacji przemysłowych, a także profesjonalne chlorowanie wody. Ujrzałam te wszystkie wiadomości w dziale www pt.: czyszczenie instalacji wody pitnej. Ja mam niekorzystne doświadczenia z niezdatną do picia wodą, dlatego że swego czasu zatrułam się nią i byłam długo w szpitalu. Obecnie zamartwiam się o moje szkraby, zatem przypuszczalnie zamówię filtry.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Co niemiara osób sadzi, że powinno się chociaż raz na cztery tygodnie czyścić instalacje. Popieram to, ponieważ dzięki temu uciekniemy przed zakażeniem się jakąś bakterią czy też innym zanieczyszczeniem. Ja już od dawna korzystam z usług takiej firmy. Znalazłem ją całkiem przypadkiem, kiedy przechodziłem ulicą otrzymałem broszurę, która była zatytułowana całościowe zwalczanie legionelli, szczegółowe czyszczenie instalacji wody ciepłej,. Zatelefonowałem do nich i z tego co pamiętam to korzystam z ich oferty już od ponad roku. Jestem szczęśliwy, a poza tym jestem świadomy, że moja woda jest czyściutka bez żadnych drobnoustrojów. ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Warszawa
Kiedyś był ogromny dylemat z dbaniem o to, aby woda do picia była nie zanieczyszczona i nie posiadała żadnych drobnoustrojów. Obecnymi czasy na szczęście czasy się zmieniły i możemy odnaleźć co niemiara sposobów na to, aby ten płyn był czyściutki. Jednym ze sposobów jest całościowa dezynfekcja. Media, jak również ekolodzy proponują różne rozwiązania na dezynfekcję wody do picia. Kilka dni temu nawet znalazłem interesujący artykuł w gazecie, który miał ogromny nagłówek całościowa dezynfekcja instalacji ciepłej wody, złe enterokoki w wodzie pitnej, bakterie coli. Bardzo mnie to zaciekawiło, gdyż sam ostatnimi czasy miałem problem z bakteriami i nie miałem zielonego pojęcia co robić. Za pomocą tego artykułu, przy kolejnym razie sytuacja będzie ogarnięta.

Post Reply

Page: 1