portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Co dać rodzicom?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Hej! Za sześć tygodni mija dwudziesta piąta rocznica ślubu moich rodziców. Nie mam bladego pojęcia co mogę im dać. Nie wpadłabym na pomysł, że to może być taki ogromny kłopot. Mój partner powiedział, że zegary nextime oraz blomus menoto, a także kieliszki do whiskey to może być ekstra podarek. Przyznam, że nie mam bladego pojęcia. Trudno mi coś wymyśleć. Może coś stąd avocadostudio.pl/PL-H51/skeppshult.html Chyba jutro wykonam telefon do młodszej siostry i spytam jej. Ale wcześniej postanowiłam zalogować się tutaj i podpytać Was co byście mi polecili. Jaki mogę wziąć prezent dla rodziców? Macie jakieś pomysły?
« Last edit by teatrapriori on Thu Jun 25, 2015 10:18 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Jest multum interesujących rozwiązań na znalezienie fajnego podarku dla rodziców. Ja robię swoim co jakiś czas niespodzianki. Dwa lata temu wpadłam na pomysł, że akcesoria kuchenne menu to będzie bombowa rzecz. W ubiegłym roku wieszaki progetti to była niespodzianka z której mamcia się cieszyła najbardziej. To ja także kupiłam. A w tym roku pomyślałam, że lampa black blum z pewnością im będą przydatne. Chcę zawsze dawać prezenty praktyczne, które przydadzą im się na parę lat. : D
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Kolonia
Moi rodzice uwielbiają przesiadywać w ogrodzie, zatem zamówiłam im meble ogrodowe. Pełno danych o nich jest umieszczonych w internecie . Gdy przyjeżdżam do moich rodziców, kiedy jest słoneczna pogoda, wspólnie przysiadujemy w ogrodzie i grillujemy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Ja starej sprezentowałem pare dni temu prezenta, choć zamieszania było w cholerę. Kumpel z roboty wspomniał, aby wrzucić w neta: lampa black blum lub lampa Vita. Lukam ale koszty się okazały zaporowe wiec wypierniczyłem kieliszki do whiskey, bo w chałuipie zapotrzebowanie jest no i kilka niezłych sklepów się znalazło. I tyle że na fajki się grosz belonce. Tylko że teraz z kolei papa smerf będzie świetowal urodziny i cholera wie, co znowu kupić. Dacie jakiego koordynata?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Kiedy ja pragnęłam wybrać upominek dla moich staruszków skorzystałam z propozycji uznanego sklepu Avocado. Powinno się znaleźć bliższe dane o nim w internecie . Sklep permanentnie poszerza swoją propozycję o nowe produkty, z tego względu szalenie lubię tu kupować. Znajdują się tu najrozmaitsze wyroby, które wspaniale nadają się do domu. Ja kocham mieszkać w otoczeniu ładnie zaplanowanym, wtedy czuję się wspaniale. Ostatnio zamówiłam w sklepie online Avocado dywan, który zdobi moją sypialnię.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
przewalone forum,,, szafa gra,,, sprawilem sobie czego szuklem,,, czapki z karkow ze wam sie chce... kufel piwa dla was!!!

Post Reply

Page: 1