portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Najem aut

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Są różnorodne sytuacje, kiedy nie mamy możliwości skorzystać z własnego auta. Wtedy najskuteczniejszym rozwiązaniem staje się wypożyczalnia wozów. Dużo razy miałem takie sytuacje, że musiałem koniecznie wybrać się do Poznania w ważnych kwestiach, a moje auto odmawiało współpracy ze mną. Kiedyś czasami pożyczałem wóz od kuzyna, ale były takie chwile, że nie mógł mi pomóc. Musiałem znaleźć inne rozwiązanie. Któregoś razu wracając z pracy otrzymałem ulotkę o tytule wynajem samochodów dla firm Poznań, wypożyczalnia tanich samochodów osobowych z Poznania, wypożyczanie aut w Poznaniu. To był moment, w którym za pierwszym razem usłyszałem o wypożyczaniu wozów. Zadzwoniłem do spółki z tej ulotki i spytałem o detale. W końcu rozwiązałem swój problem z autem raz na zawsze. : D
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
LOL LOL!!! Ale debile! Ciezko im z wypożyczalnią! Ja biorę papierową szmatę w łapę albo se wifi odpalam i pierwszy wpiz jest przewaznie spoko Normalnie to jest chore! Nie udupie HAHAHA!! pani siwiec ma szarych komurek więcej!!!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
jak mnie się furka rozryje to bez zgrzytu przeważnie sprawiam nowy. no chyba ze jakas bzdura, ale jak napęd, nie ma co zawracać glowy. dzisiej bejce pare zyla kosztują po cholere wypozyczac jak koszty zezra!

Post Reply

Page: 1