portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Korzystacie z aptek online?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Wystukiwałam w interii gripex max ulotka i apap skład i utrafiłam aptekę online. Na razie nie zamawiałam pigułek przez internet. Załóżmy: atoperal. Nie oferują w/w w aptece blisko mnie, w związku z tym zaświtało mi, że może lepiej byłoby, gdybym wszystko nabyła w aptece internetowej. Ceny na oko są konkurencyjne, a i kilometrów się nie robi za lekami. Osobiście jakoś mam obawy. Co o tym myślicie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Jadąc samochodem widziałem jakiś czas temu zdjęcie takiej babki na afiszu. Uśmiechała się szeroko do całego świata ile wlezie, a pod spodem był tekst: okazyjnie i fachowo. Nie mam pojęcia, co tym nierządnicom pod kopułami się zalęgło! Gdzie jeszcze tradycyjna przyzwoitość?!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Radom
Mnie zięciu sprawił w tym internecie takie urządzonko do manikiura. Jedyne 15 złotówek wydałam! Rzecz pierwsza klasa! Mogę również grube kartki przycinać. I pazury mojemu chłopu u kalapytów bez problemu obetnę. A tamtymi ruskimi to nie dało rado.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Płock
Ostatnio podczas seminarium bratanica puściła mi e-maila o nazwie: Coś nowego! Wysłała mi odnośnik do APTEKI w sieci aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/apap/apap-noc BEZ RECEPTY. Zwróciło to moją uwagę, bo w każdym miesiącu znacząco więce płacimy za leczenie. Wszystko drożeje. Bez wychodzenia z domu zapełniłem koszyk, a na drugi dzień specyfiki trafiły do apteczki. Najważniejsze, że udało mi się zaoszczędzić. Wielu znajomym w ostatnim czasie doradziłem ten sklepik : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
Dużo rozmaitych lekarstw kupuję w aptece online. W ostatnim czasie kupiłam Theraflu w sprawdzonej aptecebezrecepty. Więcej informacji jest opublikowanych w sieci. Theraflu znamionuje się błyskawicznym działaniem. W aptece online można szybko zamówić przeróżne medykamenty, wystarczy tylko wejść na stronę www apteki. Ma ona mnóstwo promocji, dzięki którym leki można dostać w atrakcyjnych cenach. Ja z reguły tu zaglądam, gdy tylko mam jakiś kłopot ze zdrowiem. Zalecam tę aptekę także moim znajomym.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Pare dni temu wysłano mi wiadomość: apap extra, na drugi dzień: rutinoscorbin skład lecz bez pomyślunku je wywaliłem. Rano kolejny raz w skrzynce odbiorczej pojawiło się: nurofen czopki i zobaczyłem co to jest. Dowiedziałem się, że tabletki, które zażywam, spokojnie zamówię w aptece online dużo korzystniej. Szczena mi opadła. Odkąd pamiętam kupowałem piguły w aptece przy sąsiednim bloku. Teraz zamierzam robić zakupy w sieci. Co o tym sądzicie?

Post Reply

Page: 1