portalmaturzysty.pl

Witaj na naszym forum dyskusyjnym!

Projekty wnętrz domów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Tarnów
Dzisiaj, udając się z pracy, załapałam broszurkę: aranżacje wnętrz Poznań i od razu wykombinowałam, żeby przeprowadzić delikatne odświeżanie salonu. Jak do tej pory nic partnerowi nie wspominałam, dlatego że znając jego, bez pomyślunku by mnie skrytykował i chcę poinformować go tuż przed przyjściem majstrów. I w końcu sprawa najważniejsza: możecie podsunąć mi solidnego designera? Fajnie, aby był tani, i z drugiej strony nie pospolity partacz. Kłaniam się nisko : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Aranżowanie wnętrz stało się częścią robienia chałupy. W moim przypadku tak było. Kiedy tylko rozpoczęliśmy dekorować nasze mieszkanie, moja żona od razu wspomniała, że skorzystamy z oferty architekta. Więc w wyszukiwarkę wystukała wyrażenia profesjonalne projektowanie pokoju Poznań i znalazła dobrą spółkę. W ciągu kilku tygodni rozpoczęły się prace. Na początku w ogóle mi to nie pasowało, ale potem kiedy już widziałem efekty, powiem, że wyglądało to ładnie. W tej chwili patrząc na mój ozdobiony dom mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że cieszę się iż Anka zdecydowała się na tego dekoratora. : P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Janów
W tej chwili architektura wnętrz jest modna. Co jakiś czas widzę różne ogłoszenia o tytule architektura wnętrz Poznań. Dawniej myślałam, że to strata gotówki, ale gdy odwiedziłam moją kumpelę, która swoje wnętrza aranżowała z pomocą architekta, to byłam zaskoczona. Wyszło na jaw, że to nie jest aż tak bardzo drogie. Karolina nakręciła mnie i super, gdyż z pomocą tego w tej chwili moja chata prezentuje się super. Sama chwilami nie mogę się nadziwić, że można zrobić takie cuda. Ogromny szacunek dla takich architektów. ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 71
Location: Łódź
Yo, yo! Pod tekstem architektura wnętrz Poznań namierzyłem w katalogu branżowym takiego projektanta i w tym momencie wypadałoby wykminić, czy w ogóle ma sens gościa najmować? Słono mnie to skrobnie? Mieliście kiedykolwiek kontakt z rodzimymi architektami? Oni cokolwiek czają czy jedynie udają? Skrobnijcie tutaj albo na skrzynkę, bo trzeba na już walnąć lifting przed jesienną słotą.

Post Reply

Page: 1